на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Маица Jordan
Nike Маица Jordan
Nike Маица Jordan
Nike Маица Jordan
Nike

Nike Маица Jordan "23"

Код на производ: 85C192-023
1.390 MKD
1.390 MKD
1.112 MKD
Заштеда: 278 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
  • 4 3-4г.
  • 5 4-5г.
  • 6 5-6г.
Количина: 1 КОМ
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Маица
Пол За момчиња
Возраст Мали деца
Бренд Nike
Боја Црна
ПроизведувачHADDAD BRANDS, 131 DOCKS CORNER ROAD, DAYTON, NJ 08810
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики HF5351-001
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.790 MKD
Големина
1.5Y
11C
12C
13C
1Y
2.5Y
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DM3386-100
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.633 MKD
Заштеда 30%
5.190 MKD
Големина
11C
12.5C
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Тренерка 86L050-PA1
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.193 MKD
Заштеда 30%
5.990 MKD
Големина
6
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики CD6867-024
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.301 MKD
Заштеда 10%
5.890 MKD
Големина
12C
13.5C
1Y
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики CI7849-106
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.781 MKD
Заштеда 10%
3.090 MKD
Големина
11C
12C
13C
1Y
2Y
3Y
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики DZ3308-102
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.534 MKD
Заштеда 40%
5.890 MKD
Големина
10.5C
10C
11.5C
12.5C
12C
13.5C
8C

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица AR5252-411
1.390 MKD
Големина
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица AR5252-107
1.390 MKD
Големина
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица 95B140-001
1.192 MKD
Заштеда 20%
1.490 MKD
Големина
M
S
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица 86K607-042
952 MKD
Заштеда 20%
1.190 MKD
Големина
5
6
7
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица 85B140-001
952 MKD
Заштеда 20%
1.190 MKD
Големина
4
5
6
7