на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Патики

по страна

AIR FORCE

Filtriraj
Категории
Ресетирајте ги филтрите
Пол
Брендови
Возраст
Материјал/технологија
Големина
колекција
Цена
za-mazi
za-vozrasni
листа: AIR FORCE
14 производи
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики FB1362-102
Prosecna ocena:
glas
1
6.890 MKD
Големина
10
11
12
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FB8881-200
9.490 MKD
Големина
11.5
9
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DM0576-101
10.590 MKD
Големина
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DH7615-100
Prosecna ocena:
glasa
4
9.790 MKD
Големина
6.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DJ9158-200
7.032 MKD
Заштеда 20%
8.790 MKD
Големина
10
10.5
11
11.5
12
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DA0418-001
7.623 MKD
Заштеда 30%
10.890 MKD
Големина
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики CT2302-100
Prosecna ocena:
glas
1
8.090 MKD
Големина
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
7.5
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики CT2302-002
Prosecna ocena:
glasa
3
8.090 MKD
Големина
10
10.5
11
11.5
12
13
7.5
8.5
9
9.5
Pročitajte

Надминете го стандардното и вообичаеното кога купувате патики. Патиките се клучно парче што може да ја заокружи секоја од вашите комбинации. Тие се идеално парче да го направат секој стајлинг поинтересен и малку необичен, а со тоа да ве издвојат во толпата.

Како поддржувачи на вистинската sneaker култура, Buzz Online Shop се истакнува со повеќе од импресивната понуда на патики. Меѓу моделите со кои сме особено горди се adidas Originals Superstar, Force, Stan Smith, Gazelle, EQT, NMD, Nike Air Max и Air Jordan, New Balance, Reebok Classic и Puma, кои ги обожаваат и носат најпознатите ѕвезди во светот.

Во зависност од афинитетот, женските патики и машките патики можат да се носат со палта, со хеланки, здолништа, пантолони, но тоа е секако најприфатливата варијанта на урбаните спортски варијанти. Дуксерите, како клучни делови во гардеробите на познатите ѕвезди од хип-хоп културата, се неопходни во гардеробите на сите љубители на патики, затоа не изоставувајте ги. Љубителите на street style не смеат да ги пропуштат и јакните од понудата на Buzz, затоа што тие со патиките прават комбинација која веднаш станува моден тренд.

Бидете смели, имајте must have парчиња и да станете дел од Buzz Crew, тимот што ги руши сите модни граници!