на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Ранец

по страна

Ранец

Pročitajte

Ранците се моден детал кој дефинитивно ги одбележа деведесеттите. Иако, во меѓувреме, тие беа користени од практични причини, како водечки моден детал, тие уште еднаш ги зазедоа улиците на светските метрополи. Ранците ги носат познатите и влијателните ѕвезди, додека нивната практичност не може да се спротивстави дури и од оние што не беа љубители на овој додаток до неодамна.

Машките ранци и женските ранци се дел од Buzz Online Shop понудата. Секој со различен дизајн, достапен во неколку бои, овие ранци може да се користат за училиште, но и за сите други секојдневни активности, а тие се идеални за носење на вашите омилени капи, маици и долен дел од тренерките. Но, тоа не е сè.

Не пропуштајте ја можноста да видите какви капи и патики можат да се најдат на Buzz Online Shop. Се прашувате зошто? Затоа што тие се неверојатно кул, уникатни и толку трендовски што ќе се заљубите во нив на прв поглед. Adidas Originals Superstar, Force, Stan Smith, Gazelle, EQT, NMD, Nike Air Max и Air Jordan, New Balance, Reebok Classic и Puma се само некои од моделите кон кои ќе развиете љубов до крајот на животот.

Filtriraj
Ресетирајте ги филтрите
Пол
Брендови
Возраст
Материјал/технологија
Големина
колекција
Цена
za-mazi
unisex
za-vozrasni
28 производи
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец 910B5151NSZ
5.432 MKD
Заштеда 20%
6.790 MKD
Големина
ONE
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец FJ4814-010
1.912 MKD
Заштеда 20%
2.390 MKD
Големина
MISC
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец 910B3562NSZ
6.312 MKD
Заштеда 20%
7.890 MKD
Големина
ONE
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец VN0A5KHRBA5
2.023 MKD
Заштеда 30%
2.890 MKD
Големина
ONE
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
1.182 MKD
Заштеда 30%
1.688 MKD
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец 079943-08
1.272 MKD
Заштеда 20%
1.590 MKD
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
2.792 MKD
Заштеда 30%
3.988 MKD
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец VN0A5KHRY28
2.023 MKD
Заштеда 30%
2.890 MKD
Големина
ONE
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец DB3300-838
Prosecna ocena:
glas
1
3.290 MKD
Големина
MISC
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец 7A0761-023
3.790 MKD
Големина
UNSZ
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец 910B5243NSZ
5.168 MKD
Заштеда 25%
6.890 MKD
Големина
ONE
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец DV3079-010
1.883 MKD
Заштеда 30%
2.690 MKD
Големина
MISC
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец NP0A4G990411
2.993 MKD
Заштеда 25%
3.990 MKD
Големина
OS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец DD0559-010
Prosecna ocena:
glasa
3
1.992 MKD
Заштеда 20%
2.490 MKD
Големина
MISC
Pročitajte

Ранците се моден детал кој дефинитивно ги одбележа деведесеттите. Иако, во меѓувреме, тие беа користени од практични причини, како водечки моден детал, тие уште еднаш ги зазедоа улиците на светските метрополи. Ранците ги носат познатите и влијателните ѕвезди, додека нивната практичност не може да се спротивстави дури и од оние што не беа љубители на овој додаток до неодамна.

Машките ранци и женските ранци се дел од Buzz Online Shop понудата. Секој со различен дизајн, достапен во неколку бои, овие ранци може да се користат за училиште, но и за сите други секојдневни активности, а тие се идеални за носење на вашите омилени капи, маици и долен дел од тренерките. Но, тоа не е сè.

Не пропуштајте ја можноста да видите какви капи и патики можат да се најдат на Buzz Online Shop. Се прашувате зошто? Затоа што тие се неверојатно кул, уникатни и толку трендовски што ќе се заљубите во нив на прв поглед. Adidas Originals Superstar, Force, Stan Smith, Gazelle, EQT, NMD, Nike Air Max и Air Jordan, New Balance, Reebok Classic и Puma се само некои од моделите кон кои ќе развиете љубов до крајот на животот.