на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Опрема

по страна

Опрема

Pročitajte

Не се зборува без причина дека вистинските аксесоари може да ја издигнат секоја комбинација на облека на уште повисоко ниво. Затоа треба да бидат внимателно избрани, бидејќи една грешка може да значи тотален моден неуспех. Ова, сепак, не важи за додатоците што се наоѓаат на Buzz Online Shop бидејќи едноставно нема промашувања со нив!

Избрани така што секој клиент ќе може да најде додаток што му одговара совршено, машките додатоци, женските модни детали, но и опремата што е достапна за секого, брзо ќе „се најде под вашата кожа“ за да не се разделите од нив. Snapback качкетите се секако детаљ со кој нема неуспеси во скоро секоја street style комбинација, додека интересните шарени чорапи се и повеќе од интересен додаток ако се носат со соодветни патики и гардероба. Snapback качкетите исто така можат феноменално да ја надополнат вашата комбинација на облека, па затоа изберете ги со посебна грижа.

Ако не знаете која комбинација на облека е совршена за вас, како и кои модни додатоци да ги изберете од нашата понуда, „копирајте“ од познатите личности и модни блогери. При изборот на модни детали, ви е дозволено да бидете „големи деца“ и да си играте. Во исто време, не заборавајте дека сите додатоци од понудата на Buzz се носат со голема самодоверба, во варијанти кои само дополнително ќе ја потенцираат нивната, но и вашата стилска моќ.

Filtriraj
Ресетирајте ги филтрите
Пол
Возраст
Бренд
Боја
Материјал/технологија
Големина
колекција
Цена
za-zeni
unisex
za-vozrasni
296 производи
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Капа DM8272-091
2.390 MKD
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Капа DV3165-258
2.390 MKD
Големина
L/XL
M/L
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Капа 101-1323-BLK
2.490 MKD
Големина
ONE SIZE
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Капа 101-1108-BLK
2.490 MKD
Големина
ONE SIZE
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Капа 101-1108-RED
2.490 MKD
Големина
ONE SIZE
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Капа VN0009VHZBF
2.490 MKD
Големина
ONE SIZE
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Капа FN4672-010
2.290 MKD
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Капа FB5385-010
2.290 MKD
Големина
M
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Капа JCAWH123704-334
3.090 MKD
Големина
ONE SIZE
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Капа JCAWH123704-375
3.090 MKD
Големина
ONE SIZE
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Капа 105-0128-BLK
3.590 MKD
Големина
L/XL
S/M
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Капа IB9194
1.588 MKD
Големина
OSFM
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Капа VN0A3ILLBLK
2.590 MKD
Големина
M
S
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Капа 60285236
2.090 MKD
Големина
S
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Капа 105-0203-WHI
Prosecna ocena:
glas
1
2.990 MKD
Големина
S
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Капа 105-0206-BLK
2.990 MKD
Големина
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Капа HM1678
1.788 MKD
Големина
OSFM
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Капа JCAW122017-120
2.490 MKD
Големина
ONE SIZE
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Капа VN0A5GRGY28
3.290 MKD
Големина
SM
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Капа CK5324-010
Prosecna ocena:
glas
1
1.790 MKD
Големина
M/L
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Капа DC3687-010
2.290 MKD
Големина
M/L
S/M
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Kачкет 60434988
2.490 MKD
Pročitajte

Не се зборува без причина дека вистинските аксесоари може да ја издигнат секоја комбинација на облека на уште повисоко ниво. Затоа треба да бидат внимателно избрани, бидејќи една грешка може да значи тотален моден неуспех. Ова, сепак, не важи за додатоците што се наоѓаат на Buzz Online Shop бидејќи едноставно нема промашувања со нив!

Избрани така што секој клиент ќе може да најде додаток што му одговара совршено, машките додатоци, женските модни детали, но и опремата што е достапна за секого, брзо ќе „се најде под вашата кожа“ за да не се разделите од нив. Snapback качкетите се секако детаљ со кој нема неуспеси во скоро секоја street style комбинација, додека интересните шарени чорапи се и повеќе од интересен додаток ако се носат со соодветни патики и гардероба. Snapback качкетите исто така можат феноменално да ја надополнат вашата комбинација на облека, па затоа изберете ги со посебна грижа.

Ако не знаете која комбинација на облека е совршена за вас, како и кои модни додатоци да ги изберете од нашата понуда, „копирајте“ од познатите личности и модни блогери. При изборот на модни детали, ви е дозволено да бидете „големи деца“ и да си играте. Во исто време, не заборавајте дека сите додатоци од понудата на Buzz се носат со голема самодоверба, во варијанти кои само дополнително ќе ја потенцираат нивната, но и вашата стилска моќ.