на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Стани и ти дел од тимот!

Доколку сакате да станете дел од Buzz тимот, ве молиме да ги пополните наведените полиња а ние ќе ве контактираме во најкраток рок.

Одбери…
Доколку не се согласувате со условите за користење, не можете да го испратите Вашето CV