на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

SHOPPING DAYS

Зграпчете ги најновите модели на маици, шорцеви, патики, папучи, спортски чанти, капи и се што Ви треба за да доминирате ова лето со стил!
Разгледајте ја понудата што ја подготвивме и искористете ги попустите од 20% до 40% на хит моделите на сезоната!

CHOOSE YOUR BRAND