на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Производи
по страна

Shopping days

Shopping days

Наполнете ја вашата кошничка со вашите омилени брендови и добијте до 20% попуст на ненамалените производи, како и дополнителни 10% на сите артикли со попуст! Оваа пролет донесете врвни комбинации, а се тоа со голема заштеда! Понудата не важи за Top Pick моделите. Целата понуда можете да ја погледнете овде.

Filtriraj
Ресетирајте ги филтрите
Пол
Брендови
Возраст
Материјал/технологија
Големина
колекција
Цена
листа: Shopping days
2191 производи

Shopping days

Наполнете ја вашата кошничка со вашите омилени брендови и добијте до 20% попуст на ненамалените производи, како и дополнителни 10% на сите артикли со попуст! Оваа пролет донесете врвни комбинации, а се тоа со голема заштеда! Понудата не важи за Top Pick моделите. Целата понуда можете да ја погледнете овде.

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
3.212 MKD
Заштеда 30%
4.588 MKD
Големина
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Дуксер CU4489-010
Prosecna ocena:
glasa
4
5.803 MKD
Заштеда 30%
8.290 MKD
Големина
2XL
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 1201A476-109
Prosecna ocena:
glas
1
6.392 MKD
Заштеда 20%
7.990 MKD
Големина
11
8
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Prosecna ocena:
glas
1
7.490 MKD
Големина
5
5.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
7.821 MKD
Заштеда 10%
8.690 MKD
Големина
10
10.5
11
11.5
12
4
4.5
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер ELA241F620-92
2.373 MKD
Заштеда 30%
3.390 MKD
Големина
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер ELA241F620-05
2.373 MKD
Заштеда 30%
3.390 MKD
Големина
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
2.792 MKD
Заштеда 30%
3.988 MKD
Големина
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики DX6541-100
6.792 MKD
Заштеда 20%
8.490 MKD
Големина
6.5
7
7.5
8
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 384363-04
5.912 MKD
Заштеда 20%
7.390 MKD
Големина
36
37
37.5
38
38.5
39
40
40.5
41
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 389861-02
5.543 MKD
Заштеда 25%
7.390 MKD
Големина
37
37.5
38
39
40
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Дуксер CZ2570-664
Prosecna ocena:
glas
1
4.123 MKD
Заштеда 30%
5.890 MKD
Големина
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
3.633 MKD
Заштеда 30%
5.190 MKD
Големина
L
M
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики DH9388-006
6.068 MKD
Заштеда 25%
8.090 MKD
Големина
3.5Y
4Y
5Y
6Y
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DM3386-100
Prosecna ocena:
glas
1
4.152 MKD
Заштеда 20%
5.190 MKD
Големина
11C
12.5
12C
13C
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
2.088 MKD
Големина
7-K
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Prosecna ocena:
glasa
8
adidas SUPERSTAR се унисекс детски патики со ретро изглед, наменети за секојдневно носе...
3.830 MKD
Заштеда 20%
4.788 MKD
Големина
3
3-
4
4-
5
5-