на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Светли и пастелни тонови, oversized и модели кои ја следат линијата на телото, автентични и впечатливи кореви – сето ова можеш да го пронајдеш во нашата нова колекција на облека.
Погледни ја понудата на женските дуксери, јакни, фустани, долни делови на тренерки, маици и други парчиња облека од брендови Nike, adidas, New Balance, Reebok, The North Face и други. Нарачај ги сите актуелни трендови online.

Дали сте подготвени да ја комплетирате вашата колекција патики со моментално најбараните силуети во богати бои?
Погледнете ја понудата на моделите NIKE AIR MAX FURYOSA, PUMA MAYZE CRASHED WNS, Reebok CLASSIC LEATHER SP EXTRA и NEW BALANCE - CT302 кои ги издвоивме за вас.


BUZZ CREW