на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Патики
по страна

AIR MAX

AIR MAX

Nike Air Max се патики кои со децении наназад се во фокус на трендсетерите и љубителите на sneaker културата поради својот препознатлив изглед и видливи воздушни единици во ѓонот. Од сезона во сезона, Air Max  моделите носат бројни изненадувања, модификации и иновации во дизајнот, и токму затоа е тешко да се избере само еден пар. Погледни ја актуелната Buzz понуда и заљуби се во некој од легендарните модели - избери ги класичните 90-ки, TerrascapeVaporMax270 или урбаните AM 2021.

Filtriraj
Категории
Ресетирајте ги филтрите
Пол
Брендови
Возраст
Материјал/технологија
големина
колекција
Цена
za-zeni
za-vozrasni
листа: AIR MAX
85 производи

AIR MAX

Nike Air Max се патики кои со децении наназад се во фокус на трендсетерите и љубителите на sneaker културата поради својот препознатлив изглед и видливи воздушни единици во ѓонот. Од сезона во сезона, Air Max  моделите носат бројни изненадувања, модификации и иновации во дизајнот, и токму затоа е тешко да се избере само еден пар. Погледни ја актуелната Buzz понуда и заљуби се во некој од легендарните модели - избери ги класичните 90-ки, TerrascapeVaporMax270 или урбаните AM 2021.

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики DZ2628-103
10.190 MKD
големина
6
6.5
7
7.5
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики DZ2628-002
8.152 MKD
Заштеда 20%
10.190 MKD
големина
6
6.5
7
7.5
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:6
Патики DV6840-102
10.913 MKD
Заштеда 30%
15.590 MKD
големина
6
6.5
7
7.5
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FB7170-111
6.643 MKD
Заштеда 30%
9.490 MKD
големина
6
6.5
7
7.5
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FN7777-001
6.894 MKD
Заштеда 40%
11.490 MKD
големина
6
6.5
7
7.5
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики DZ6754-101
6.643 MKD
Заштеда 30%
9.490 MKD
големина
6
6.5
7
7.5
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики FD6409-102
8.712 MKD
Заштеда 20%
10.890 MKD
големина
6
6.5
7
7.5
8
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:6
Патики DV6840-200
10.588 MKD
Заштеда 35%
16.290 MKD
големина
6.5
7
7.5
8
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DZ7736-001
8.712 MKD
Заштеда 20%
10.890 MKD
големина
6.5
7
7.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FB2617-100
7.468 MKD
Заштеда 35%
11.490 MKD
големина
6
7
7.5
8
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики DZ6754-002
7.118 MKD
Заштеда 25%
9.490 MKD
големина
6
6.5
7
7.5
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики FD6409-003
Prosecna ocena:
glas
1
8.093 MKD
Заштеда 25%
10.790 MKD
големина
6
6.5
7
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики DV7190-700
6.474 MKD
Заштеда 40%
10.790 MKD
големина
6.5
7
7.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Патики DH0531-003
7.623 MKD
Заштеда 30%
10.890 MKD
големина
6
6.5
7
7.5
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики DV7190-100
Prosecna ocena:
glas
1
9.032 MKD
Заштеда 20%
11.290 MKD
големина
6
6.5
7
7.5
8
8.5
Pročitajte

Надминете го стандардното и вообичаеното кога купувате патики. Патиките се клучно парче што може да ја заокружи секоја од вашите комбинации. Тие се идеално парче да го направат секој стајлинг поинтересен и малку необичен, а со тоа да ве издвојат во толпата.

Како поддржувачи на вистинската sneaker култура, Buzz Online Shop се истакнува со повеќе од импресивната понуда на патики. Меѓу моделите со кои сме особено горди се adidas Originals Superstar, Force, Stan Smith, Gazelle, EQT, NMD, Nike Air Max и Air Jordan, New Balance, Reebok Classic и Puma, кои ги обожаваат и носат најпознатите ѕвезди во светот.

Во зависност од афинитетот, женските патики и машките патики можат да се носат со палта, со хеланки, здолништа, пантолони, но тоа е секако најприфатливата варијанта на урбаните спортски варијанти. Дуксерите, како клучни делови во гардеробите на познатите ѕвезди од хип-хоп културата, се неопходни во гардеробите на сите љубители на патики, затоа не изоставувајте ги. Љубителите на street style не смеат да ги пропуштат и јакните од понудата на Buzz, затоа што тие со патиките прават комбинација која веднаш станува моден тренд.

Бидете смели, имајте must have парчиња и да станете дел од Buzz Crew, тимот што ги руши сите модни граници!