на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Патики Air Max 90
Nike Патики Air Max 90
Nike Патики Air Max 90
Nike Патики Air Max 90
Nike Патики Air Max 90
Nike Патики Air Max 90
Nike Патики Air Max 90
Nike Патики Air Max 90
Nike Патики Air Max 90
Nike Патики Air Max 90
Nike

Nike Патики Air Max 90

Код на производ: DH8010-600

Во рамките на EcoVision проектот, за вас ги издвоивме BUZZING GREEN моделите на познатите брендови, изработени од рециклирани, вегански, биоразградливи и други материјали кои допринесуваат за заштита и чување на животната средина.

10.890 MKD
10.890 MKD
10.890 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
 • 7 38 24
 • 7.5 38.5 24.5
 • 8 39 25
 • 8.5 40 25.5
Количина: 1 ПАР
2
1
Зачувај

Безвременски, разноврсна, со чисти дизајнерски линии, женската патика Nike Air Max 90 го најавува своето враќање во стил. Оригинално дизајнирана за оптимални перформанси при трчање, единицата Max Air ви носи неверојатна удобност со секој чекор. Гумениот надворешен ѓон со легендарниот модел Waffle е тука за издржливост, влечење и комплетен стил на наследство. Нискиот дизајн со нежно поставен дел околу глуждот ви овозможува врвна удобност и суптилен изглед. Зашиените прекривки и TPU деталите ја нагласуваат удобноста, издржливоста и ретро вибрациите од 90-тите.
Спецификација:

 • Женски lifestyle патики
 • Max Air единица
 • Лого на Nike
 • Гумен ѓон Waffle

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Пол За жени
  Возраст За возрасни
  Бренд Nike
  Боја Розе
  ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
  УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:4
  Дуксер CW4298-334
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  8.190 MKD
  Големина
  L
  S
  XL
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер CW4296-010
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  8.190 MKD
  Големина
  M
  S
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер FN1897-675
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.190 MKD
  Големина
  M
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер DQ6224-010
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  8.190 MKD
  Големина
  S
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:4
  Дуксер DR4973-334
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  7.490 MKD
  Големина
  L
  M
  S

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:6
  Патики FD6409-600
  Цена 6.534 MKD
  Заштеда 40%
  10.890 MKD
  Големина
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики BV1021-101
  Цена 6.312 MKD
  Заштеда 20%
  7.890 MKD
  Големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5