на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Шорц

по страна

Шорц

Pročitajte

Машките шорцеви станаа неопходен дел од гардеробата на секој маж. Совршени за спорт, но и за дневни и вечерни летни варијанти, шорцевите се парче облека кое стана синоним за кул и урбан изглед. Затоа, шорцевите се неопходен дел од скоро сите street style варијанти.

Шорцевите се омилено парче облека на популарните спортисти, но и љубителите на лежерен стил. Затоа е добро да имате неколку различни модели од ова парче облека во вашата гардероба, секоја посебна на свој начин. Ваквите модели може да се најдат токму во Buzz Online Shop.

Најдобро од сè, шорцевите, покрај маиците, можат да се носат и со патки кои имаат своја приказна. Одберете ја својата комбинација на облека и на тој начин покажете ја вашата модна приказна. Направете ја вашата комбинација на Buzz Online Shop и станете вистински модни виртуози.

Filtriraj
Ресетирајте ги филтрите
Пол
Возраст
Бренд
Боја
Материјал/технологија
Големина
колекција
Цена
za-mazi
unisex
za-vozrasni
73 производи
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Шорц FN4647-010
Prosecna ocena:
glas
1
3.032 MKD
Заштеда 20%
3.790 MKD
Големина
2XL
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Шорц FN4647-457
3.790 MKD
Големина
L
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Шорц NESSE522-338
3.352 MKD
Заштеда 20%
4.190 MKD
Големина
L
M
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Шорц HA4338
Prosecna ocena:
glas
1
2.488 MKD
Големина
M
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
Шорц NESSA560-302
1.992 MKD
Заштеда 20%
2.490 MKD
Големина
M
S
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:6
Шорц FB8171-435
4.790 MKD
Големина
L
S
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Шорц NESSE522-417
3.352 MKD
Заштеда 20%
4.190 MKD
Големина
2XL
L
M
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
Шорц NESSA560-811
1.992 MKD
Заштеда 20%
2.490 MKD
Големина
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Шорц NESSE548-440
3.272 MKD
Заштеда 20%
4.090 MKD
Големина
L
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Шорц NESSE522-001
3.352 MKD
Заштеда 20%
4.190 MKD
Големина
L
M
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:6
Шорц FB8171-051
4.311 MKD
Заштеда 10%
4.790 MKD
Големина
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:6
Шорц FB8171-063
4.790 MKD
Големина
2XL
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
Шорц NESSA560-494
1.832 MKD
Заштеда 20%
2.290 MKD
Големина
2XL
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Шорц NESSE548-811
3.272 MKD
Заштеда 20%
4.090 MKD
Големина
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Шорц BV2721-365
3.090 MKD
Големина
L
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:6
Шорц FB8171-361
3.992 MKD
Заштеда 20%
4.990 MKD
Големина
M
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Шорц E4-619-1-129
1.953 MKD
Заштеда 30%
2.790 MKD
Големина
2XL
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Шорц NP0A4HOOF4Y1
3.752 MKD
Заштеда 20%
4.690 MKD
Големина
2XL
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Шорц E4-611-1-099
1.953 MKD
Заштеда 30%
2.790 MKD
Големина
2XL
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Шорц NP0A4HOOF5U1
3.752 MKD
Заштеда 20%
4.690 MKD
Големина
L
M
S
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Шорц NF0A87DFJK31
3.272 MKD
Заштеда 20%
4.090 MKD
Големина
REG2XL
REGL
REGM
REGS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:6
Шорц FB8171-010
Prosecna ocena:
glas
1
4.311 MKD
Заштеда 10%
4.790 MKD
Големина
2XL
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Шорц NF0A3S4FPIB1
2.712 MKD
Заштеда 20%
3.390 MKD
Големина
2XL
M
XL
Pročitajte

Машките шорцеви станаа неопходен дел од гардеробата на секој маж. Совршени за спорт, но и за дневни и вечерни летни варијанти, шорцевите се парче облека кое стана синоним за кул и урбан изглед. Затоа, шорцевите се неопходен дел од скоро сите street style варијанти.

Шорцевите се омилено парче облека на популарните спортисти, но и љубителите на лежерен стил. Затоа е добро да имате неколку различни модели од ова парче облека во вашата гардероба, секоја посебна на свој начин. Ваквите модели може да се најдат токму во Buzz Online Shop.

Најдобро од сè, шорцевите, покрај маиците, можат да се носат и со патки кои имаат своја приказна. Одберете ја својата комбинација на облека и на тој начин покажете ја вашата модна приказна. Направете ја вашата комбинација на Buzz Online Shop и станете вистински модни виртуози.