на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Шорц

по страна

Шорц

Pročitajte

Машките шорцеви станаа неопходен дел од гардеробата на секој маж. Совршени за спорт, но и за дневни и вечерни летни варијанти, шорцевите се парче облека кое стана синоним за кул и урбан изглед. Затоа, шорцевите се неопходен дел од скоро сите street style варијанти.

Шорцевите се омилено парче облека на популарните спортисти, но и љубителите на лежерен стил. Затоа е добро да имате неколку различни модели од ова парче облека во вашата гардероба, секоја посебна на свој начин. Ваквите модели може да се најдат токму во Buzz Online Shop.

Најдобро од сè, шорцевите, покрај маиците, можат да се носат и со патки кои имаат своја приказна. Одберете ја својата комбинација на облека и на тој начин покажете ја вашата модна приказна. Направете ја вашата комбинација на Buzz Online Shop и станете вистински модни виртуози.

Filtriraj
Ресетирајте ги филтрите
Пол
Возраст
Бренд
Боја
Материјал/технологија
Големина
колекција
Цена
za-zeni
unisex
za-vozrasni
25 производи
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Шорц FN2455-376
2.152 MKD
Заштеда 20%
2.690 MKD
Големина
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Шорц DV7797-010
1.990 MKD
Големина
L
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Шорц DV0334-501
3.790 MKD
Големина
S
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Шорц DM6712-379
1.895 MKD
Заштеда 50%
3.790 MKD
Големина
S
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Шорц DM6712-126
1.895 MKD
Заштеда 50%
3.790 MKD
Големина
M
S
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Шорц FN2167-104
3.032 MKD
Заштеда 20%
3.790 MKD
Големина
M
S
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Шорц FB4623-010
2.421 MKD
Заштеда 10%
2.690 MKD
Големина
L
M
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Шорц DM6247-825
2.792 MKD
Заштеда 20%
3.490 MKD
Големина
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Шорц IR5499
1.510 MKD
Заштеда 20%
1.888 MKD
Големина
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Шорц IU2479
2.710 MKD
Заштеда 20%
3.388 MKD
Големина
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Шорц IS2491
1.990 MKD
Заштеда 20%
2.488 MKD
Големина
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Шорц IU2425
1.990 MKD
Заштеда 20%
2.488 MKD
Големина
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Шорц FN5134-010
2.792 MKD
Заштеда 20%
3.490 MKD
Големина
L
S
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Dot
Шорц DTA241F220-01
1.752 MKD
Заштеда 20%
2.190 MKD
Големина
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Шорц IN6287
1.990 MKD
Заштеда 20%
2.488 MKD
Големина
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Шорц DV7932-795
1.347 MKD
Заштеда 70%
4.490 MKD
Големина
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Шорц DV7932-519
2.245 MKD
Заштеда 50%
4.490 MKD
Големина
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Шорц FQ7167-684
1.745 MKD
Заштеда 50%
3.490 MKD
Големина
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Шорц DV7932-133
2.694 MKD
Заштеда 40%
4.490 MKD
Големина
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Шорц VN0A5LL7BLK
2.190 MKD
Големина
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Dot
Шорц DTA231F202-10
1.990 MKD
Големина
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Dot
Шорц DTA231F201-8W
Prosecna ocena:
glas
1
2.090 MKD
Големина
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Шорц DM6247-010
2.792 MKD
Заштеда 20%
3.490 MKD
Големина
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Шорц JCWH121001-101
2.232 MKD
Заштеда 20%
2.790 MKD
Големина
L
M
XL
Pročitajte

Машките шорцеви станаа неопходен дел од гардеробата на секој маж. Совршени за спорт, но и за дневни и вечерни летни варијанти, шорцевите се парче облека кое стана синоним за кул и урбан изглед. Затоа, шорцевите се неопходен дел од скоро сите street style варијанти.

Шорцевите се омилено парче облека на популарните спортисти, но и љубителите на лежерен стил. Затоа е добро да имате неколку различни модели од ова парче облека во вашата гардероба, секоја посебна на свој начин. Ваквите модели може да се најдат токму во Buzz Online Shop.

Најдобро од сè, шорцевите, покрај маиците, можат да се носат и со патки кои имаат своја приказна. Одберете ја својата комбинација на облека и на тој начин покажете ја вашата модна приказна. Направете ја вашата комбинација на Buzz Online Shop и станете вистински модни виртуози.