на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Патики

по страна

Патики

Pročitajte

Надминете го стандардното и вообичаеното кога купувате патики. Патиките се клучно парче што може да ја заокружи секоја од вашите комбинации. Тие се идеално парче да го направат секој стајлинг поинтересен и малку необичен, а со тоа да ве издвојат во толпата.

Како поддржувачи на вистинската sneaker култура, Buzz Online Shop се истакнува со повеќе од импресивната понуда на патики. Меѓу моделите со кои сме особено горди се adidas Originals Superstar, Force, Stan Smith, Gazelle, EQT, NMD, Nike Air Max и Air Jordan, New Balance, Reebok Classic и Puma, кои ги обожаваат и носат најпознатите ѕвезди во светот.

Во зависност од афинитетот, женските патики и машките патики можат да се носат со палта, со хеланки, здолништа, пантолони, но тоа е секако најприфатливата варијанта на урбаните спортски варијанти. Дуксерите, како клучни делови во гардеробите на познатите ѕвезди од хип-хоп културата, се неопходни во гардеробите на сите љубители на патики, затоа не изоставувајте ги. Љубителите на street style не смеат да ги пропуштат и јакните од понудата на Buzz, затоа што тие со патиките прават комбинација која веднаш станува моден тренд.

Бидете смели, имајте must have парчиња и да станете дел од Buzz Crew, тимот што ги руши сите модни граници!

Filtriraj
Ресетирајте ги филтрите
Пол
Брендови
Возраст
Материјал/технологија
Големина
колекција
Цена
1162 производи
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FD0736-100
6.472 MKD
Заштеда 20%
8.090 MKD
Големина
6
6.5
7
7.5
8
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики FN6326-100
7.911 MKD
Заштеда 10%
8.790 MKD
Големина
6.5
7
7.5
8
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики CD9054-140
6.561 MKD
Заштеда 10%
7.290 MKD
Големина
4.5Y
4Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики CD6404-103
5.243 MKD
Заштеда 30%
7.490 MKD
Големина
10
10.5
11
12
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики DQ8423-006
7.590 MKD
Големина
4.5Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
4.332 MKD
Заштеда 30%
6.188 MKD
Големина
4
5
5-
6
6-
7
7-
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики DV0831-110
7.281 MKD
Заштеда 10%
8.090 MKD
Големина
10
10.5
11
11.5
12
8
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FQ3950-106
7.731 MKD
Заштеда 10%
8.590 MKD
Големина
4Y
5Y
6Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики BQ6472-200
9.690 MKD
Големина
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики FN6326-001
8.790 MKD
Големина
6
6.5
7
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FN7432-141
7.990 MKD
Големина
4.5Y
4Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DZ2795-601
4.952 MKD
Заштеда 20%
6.190 MKD
Големина
6
6.5
7
7.5
8.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики AT3745-130
3.490 MKD
Големина
2C
3C
4C
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики DZ3307-109
6.472 MKD
Заштеда 20%
8.090 MKD
Големина
4.5Y
4Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FN8540-001
7.281 MKD
Заштеда 10%
8.090 MKD
Големина
6
7.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FQ4118-100
6.741 MKD
Заштеда 10%
7.490 MKD
Големина
4.5Y
4Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DM4044-001
6.111 MKD
Заштеда 10%
6.790 MKD
Големина
10
10.5
11
12
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FN0584-200
7.752 MKD
Заштеда 20%
9.690 MKD
Големина
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики DD1869-114
7.911 MKD
Заштеда 10%
8.790 MKD
Големина
6
6.5
7
7.5
8.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DV0828-101
7.911 MKD
Заштеда 10%
8.790 MKD
Големина
10
11
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FV6603-101
5.992 MKD
Заштеда 20%
7.490 MKD
Големина
6
6.5
7
7.5
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
5.523 MKD
Заштеда 30%
7.890 MKD
Големина
10
10.5
11
11.5
12
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
5.992 MKD
Заштеда 20%
7.490 MKD
Големина
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
5.931 MKD
Заштеда 10%
6.590 MKD
Големина
4
5.5
6
Pročitajte

Надминете го стандардното и вообичаеното кога купувате патики. Патиките се клучно парче што може да ја заокружи секоја од вашите комбинации. Тие се идеално парче да го направат секој стајлинг поинтересен и малку необичен, а со тоа да ве издвојат во толпата.

Како поддржувачи на вистинската sneaker култура, Buzz Online Shop се истакнува со повеќе од импресивната понуда на патики. Меѓу моделите со кои сме особено горди се adidas Originals Superstar, Force, Stan Smith, Gazelle, EQT, NMD, Nike Air Max и Air Jordan, New Balance, Reebok Classic и Puma, кои ги обожаваат и носат најпознатите ѕвезди во светот.

Во зависност од афинитетот, женските патики и машките патики можат да се носат со палта, со хеланки, здолништа, пантолони, но тоа е секако најприфатливата варијанта на урбаните спортски варијанти. Дуксерите, како клучни делови во гардеробите на познатите ѕвезди од хип-хоп културата, се неопходни во гардеробите на сите љубители на патики, затоа не изоставувајте ги. Љубителите на street style не смеат да ги пропуштат и јакните од понудата на Buzz, затоа што тие со патиките прават комбинација која веднаш станува моден тренд.

Бидете смели, имајте must have парчиња и да станете дел од Buzz Crew, тимот што ги руши сите модни граници!