на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Патики

по страна

AIR FORCE

Filtriraj
Категории
Ресетирајте ги филтрите
Пол
Брендови
Возраст
Материјал/технологија
Големина
колекција
Цена
za-zeni
za-vozrasni
листа: AIR FORCE
61 производи
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики DZ2784-102
8.090 MKD
Големина
6
6.5
7
7.5
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:8
Патики DX9176-107
Prosecna ocena:
glasa
2
5.512 MKD
Заштеда 20%
6.890 MKD
Големина
6.5
7
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики FB2348-001
6.153 MKD
Заштеда 30%
8.790 MKD
Големина
7.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики DD8959-600
6.472 MKD
Заштеда 20%
8.090 MKD
Големина
6
6.5
7
8.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FV0951-100
6.472 MKD
Заштеда 20%
8.090 MKD
Големина
6
6.5
7
7.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики FB7960-001
Prosecna ocena:
glas
1
7.592 MKD
Заштеда 20%
9.490 MKD
Големина
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики FB7960-200
7.592 MKD
Заштеда 20%
9.490 MKD
Големина
6
6.5
7
7.5
8
9
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FQ8877-100
Prosecna ocena:
glas
1
5.512 MKD
Заштеда 20%
6.890 MKD
Големина
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики DD8959-115
6.472 MKD
Заштеда 20%
8.090 MKD
Големина
6
6.5
7
7.5
8
9
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FN4274-100
Prosecna ocena:
glas
1
7.032 MKD
Заштеда 20%
8.790 MKD
Големина
5,5
6
6,5
7
7,5
8
8,5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FJ2986-100
Prosecna ocena:
glas
1
7.032 MKD
Заштеда 20%
8.790 MKD
Големина
6
6,5
7
7,5
8
8,5
9,5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DZ4764-133
7.192 MKD
Заштеда 20%
8.990 MKD
Големина
5
5,5
6
6,5
7
8
8,5
9
9,5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики DX6541-101
8.090 MKD
Големина
7
7.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FQ2766-100
4.823 MKD
Заштеда 30%
6.890 MKD
Големина
6.5
Pročitajte

Надминете го стандардното и вообичаеното кога купувате патики. Патиките се клучно парче што може да ја заокружи секоја од вашите комбинации. Тие се идеално парче да го направат секој стајлинг поинтересен и малку необичен, а со тоа да ве издвојат во толпата.

Како поддржувачи на вистинската sneaker култура, Buzz Online Shop се истакнува со повеќе од импресивната понуда на патики. Меѓу моделите со кои сме особено горди се adidas Originals Superstar, Force, Stan Smith, Gazelle, EQT, NMD, Nike Air Max и Air Jordan, New Balance, Reebok Classic и Puma, кои ги обожаваат и носат најпознатите ѕвезди во светот.

Во зависност од афинитетот, женските патики и машките патики можат да се носат со палта, со хеланки, здолништа, пантолони, но тоа е секако најприфатливата варијанта на урбаните спортски варијанти. Дуксерите, како клучни делови во гардеробите на познатите ѕвезди од хип-хоп културата, се неопходни во гардеробите на сите љубители на патики, затоа не изоставувајте ги. Љубителите на street style не смеат да ги пропуштат и јакните од понудата на Buzz, затоа што тие со патиките прават комбинација која веднаш станува моден тренд.

Бидете смели, имајте must have парчиња и да станете дел од Buzz Crew, тимот што ги руши сите модни граници!