на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Текстил

по страна

Summer special offer

Filtriraj
Ресетирајте ги филтрите
Пол
Возраст
Бренд
Боја
Материјал/технологија
Големина
колекција
Цена
za-tinejdzeri
mali-deca
za-bebe
листа: Summer special offer
162 производи
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица FN8589-675
1.992 MKD
Заштеда 20%
2.490 MKD
Големина
L
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица DH5750-100
1.043 MKD
Заштеда 30%
1.490 MKD
Големина
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица FV5495-010
1.512 MKD
Заштеда 20%
1.890 MKD
Големина
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица FV5495-072
1.512 MKD
Заштеда 20%
1.890 MKD
Големина
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица DQ4376-010
1.352 MKD
Заштеда 20%
1.690 MKD
Големина
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица 85C192-023
1.112 MKD
Заштеда 20%
1.390 MKD
Големина
6
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица 85C984-001
Prosecna ocena:
glas
1
654 MKD
Заштеда 40%
1.090 MKD
Големина
4
6
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица 95C981-001
894 MKD
Заштеда 40%
1.490 MKD
Големина
L
M
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица 85B140-001
952 MKD
Заштеда 20%
1.190 MKD
Големина
4
5
6
7
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица 95B140-001
1.192 MKD
Заштеда 20%
1.490 MKD
Големина
M
S
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица 45B267-001
952 MKD
Заштеда 20%
1.190 MKD
Големина
L
M
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица 35C993-023
763 MKD
Заштеда 30%
1.090 MKD
Големина
5
6
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица 45C197-001
1.352 MKD
Заштеда 20%
1.690 MKD
Големина
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица 45C197-P3R
1.352 MKD
Заштеда 20%
1.690 MKD
Големина
L
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица FV5346-100
1.521 MKD
Заштеда 10%
1.690 MKD
Големина
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица FV5346-376
1.352 MKD
Заштеда 20%
1.690 MKD
Големина
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица FV5414-100
1.512 MKD
Заштеда 20%
1.890 MKD
Големина
M
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица FV5418-010
1.592 MKD
Заштеда 20%
1.990 MKD
Големина
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица BZA241G800-10
833 MKD
Заштеда 30%
1.190 MKD
Големина
2XL
L
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица BZA241G800-85
833 MKD
Заштеда 30%
1.190 MKD
Големина
2XL
L
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица 86K607-042
952 MKD
Заштеда 20%
1.190 MKD
Големина
5
6
7
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица 36K604-001
952 MKD
Заштеда 20%
1.190 MKD
Големина
6
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица BZA241B800-10
833 MKD
Заштеда 30%
1.190 MKD
Големина
2XL
2XS
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица BZA241B800-05
833 MKD
Заштеда 30%
1.190 MKD
Големина
2XL
S
XL
Pročitajte

Ќе се согласите дека квалитетната и урбана гардероба не е секогаш лесна, особено кога зборуваме за street style  варијанти. Треба да биде доволно кул за да ве остави без здив секогаш кога ќе ја облечете, но и да биде потполно оригинална за да ве одвои од толпата. Машка облека и женската облека која целосно одговара на описите што ги дадовме е дел од понудата на понудата на Buzz.

Дуксерите нема да ги остават рамнодушни и најпознатите светски инфлуенсери, но и маиците кои се впечатливи, квалитетни и прават да се чувствувате одлично, а шорцевите кои се олицетворение на одличниот вкус и стил, а се дел од понудата на Buzz, дефинитивно се меѓу облеките што можете да ги носете од сезона во сезона. Создадете совршена комбинација на облека со потписите на брендовите Nike, adidas или Buzz и ќе добиете стајлинг што нема да се заборави.

Не пропуштајте да ги погледнете и патиките кои се олицетворение на вистинска sneaker култура! Моделите на adidas Stan Smith ќе му дадат посебен печат на секоја ваша комбинација на street style, без оглед на тоа дали сте се определиле за деловна варијанта, спортски стил со доза на елеганција или casual варијанта. И патиките Nike Air Max Zero  се многу кул. Тие се лесни за комбинирање и достапни во неколку различни бои, па затоа ќе ви помогнат, комбинирајќи ги со други парчиња облека, да поставите нови модни правила.