на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Долен дел тренерки Sportswear
Nike Долен дел тренерки Sportswear
Nike Долен дел тренерки Sportswear
Nike Долен дел тренерки Sportswear
Nike Долен дел тренерки Sportswear
Nike Долен дел тренерки Sportswear
Nike

Nike Долен дел тренерки Sportswear

Код на производ: DX5073-623
3.290 MKD
3.290 MKD
2.632 MKD
Заштеда: 658 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
  • L 12-13г.
  • M 11-12г.
  • XL 14-15г.
Количина: 1 КОМ
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Долен дел тренерки
Пол За девојчиња
Возраст За тинејџери
Бренд Nike
Боја Розе
ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Trenutno nema komentara

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
2.694 MKD
Заштеда 40%
4.490 MKD
Големина
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
1.227 MKD
Заштеда 70%
4.090 MKD
Големина
M
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
3.493 MKD
Заштеда 30%
4.990 MKD
Големина
M
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:7
3.234 MKD
Заштеда 40%
5.390 MKD
Големина
L
M
S
XL
XS