на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Дуксер Sportswear
Nike Дуксер Sportswear
Nike Дуксер Sportswear
Nike Дуксер Sportswear
Nike Дуксер Sportswear
Nike Дуксер Sportswear
Nike

Nike Дуксер Sportswear

Код на производ: DX5071-623
3.490 MKD
3.490 MKD
2.792 MKD
Заштеда: 698 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
  • L 12-13г.
  • M 11-12г.
Количина: 1 КОМ
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Дуксер
Пол За девојчиња
Возраст За тинејџери
Бренд Nike
Боја Розе
ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.090 MKD
Големина
M
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:7
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.312 MKD
Заштеда 20%
5.390 MKD
Големина
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DV1843-100
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
8.890 MKD
Големина
6Y
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:7
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.773 MKD
Заштеда 30%
5.390 MKD
Големина
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.674 MKD
Заштеда 40%
2.790 MKD
Големина
L
S
XL

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер DV2563-800
2.472 MKD
Заштеда 20%
3.090 MKD
Големина
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер DV2563-633
2.472 MKD
Заштеда 20%
3.090 MKD
Големина
L
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер DV0347-652
2.632 MKD
Заштеда 20%
3.290 MKD
Големина
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:6
Дуксер FD2979-450
4.872 MKD
Заштеда 20%
6.090 MKD
Големина
M
S
XS