на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Дуксер Summer Allover Print
adidas Дуксер Summer Allover Print
adidas Дуксер Summer Allover Print
adidas Дуксер Summer Allover Print
adidas Дуксер Summer Allover Print
adidas Дуксер Summer Allover Print
adidas Дуксер Summer Allover Print
adidas Дуксер Summer Allover Print
adidas Дуксер Summer Allover Print
adidas Дуксер Summer Allover Print
adidas

adidas Дуксер Summer Allover Print

Код на производ: IT7307
Šifra proizvođača: KMB60
3.088 MKD
3.088 MKD
2.162 MKD
Заштеда: 926 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 8-9г.
 • 9-10г.
 • 10-11г.
 • 11-12г.
 • 12-13г.
 • 13-14г.
 • 14-15г.
 • 15-16г.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

adidas Summer Allover Print е дуксер за тинејџери кој ќе биде нивен верен придружник во сите авантури. Насочете безгрижен дух во овој дуксер на adidas за јуниори. Неговиот лабав облик и широкиот принт создаваат опуштена атмосфера со свежа енергија. Ребрести ластици ги одржуваат ракавите лежерно засукани. Мека платнена ткаенина значи целодневна удобност што одговара на вашето лежерно расположение. Совршениот лесен слој, овој дуксер додава стил на кој се чувствувате добро на секоја облека. Спецификација:

 • Дуксер за тинејџери -Lifestyle
 • Тркалезна јака
 • Ребрести ластици и рабови

 • карактеристики вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Kids
  Бренд adidas
  Возраст Мали деца
  Колекција Originals
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики IF8431
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.430 MKD
  Заштеда 20%
  4.288 MKD
  Големина
  1
  10K
  11-K
  11K
  12-K
  13-K
  2

  слични производи