на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Долен дел тренерки Sportswear Tech
Nike Долен дел тренерки Sportswear Tech
Nike Долен дел тренерки Sportswear Tech
Nike Долен дел тренерки Sportswear Tech
Nike Долен дел тренерки Sportswear Tech
Nike Долен дел тренерки Sportswear Tech
Nike Долен дел тренерки Sportswear Tech
Nike Долен дел тренерки Sportswear Tech
Nike Долен дел тренерки Sportswear Tech
Nike Долен дел тренерки Sportswear Tech
Nike

Nike Долен дел тренерки Sportswear Tech

Код на производ: CU9213-063
5.190 MKD
5.190 MKD
3.633 MKD
Заштеда: 1.557 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 9-10г.
 • 7-8г.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Nike Sportswear Tech се долен дел детски тренерки за поголеми момчиња. Искористете ги максимално студените денови, а долниот дел од тренерката ќе ви помогне во тоа. Нејзината најважна карактеристика е врвната ткаенина од руно од која е направен. Топлина? Таму. Мекост? Таму. Чувство на светлина? Проверено таму. Нејзината плетена ткаенина Nike Tech Fleece ви обезбедува врвна топлина и леснотија. Еластичниот прилагодлив појас обезбедува добро вклопување и лесна персонализација, а страничните џебови ви овозможуваат лесно и брзо да ги складирате сите ваши основни работи. Ребрестите еластични делови спречуваат несакано движење и продирање на ладен воздух. Лесно се одржува со перење во машина.
Спецификација:

 • Детски долни тренерки за машки – lifestyle
 • Странични џебови
 • Ребрести еластични делови на нозете
 • Еластичен прилагодлив појас
 • Машинско перење
 • Материјал: 69% памук и 31% полиестер

 • карактеристики вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол За момчиња
  Бренд Nike
  Возраст За тинејџери
  Trenutno nema komentara

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:6
  4.312 MKD
  Заштеда 20%
  5.390 MKD
  Големина
  L
  XL
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  1.116 MKD
  Заштеда 60%
  2.790 MKD
  Големина
  4
  6
  7
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  1.434 MKD
  Заштеда 40%
  2.390 MKD
  Големина
  4
  6
  7
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:6
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  glas
  1
  2.045 MKD
  Заштеда 50%
  4.090 MKD
  Големина
  S