на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Текстил

по страна

Summer special offer

Filtriraj
Ресетирајте ги филтрите
Пол
Возраст
Бренд
Боја
Материјал/технологија
Големина
колекција
Цена
za-zeni
unisex
za-vozrasni
листа: Summer special offer
391 производи
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Маица FD4149-104
2.093 MKD
Заштеда 30%
2.990 MKD
Големина
M
S
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
1.510 MKD
Заштеда 20%
1.888 MKD
Големина
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
2.230 MKD
Заштеда 20%
2.788 MKD
Големина
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Фустан DV7878-100
3.143 MKD
Заштеда 30%
4.490 MKD
Големина
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Prosecna ocena:
glas
1
1.830 MKD
Заштеда 20%
2.288 MKD
Големина
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица FN5758-684
1.195 MKD
Заштеда 50%
2.390 MKD
Големина
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Шорц IS2491
1.990 MKD
Заштеда 20%
2.488 MKD
Големина
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Шорц IU2425
1.990 MKD
Заштеда 20%
2.488 MKD
Големина
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица BZA241F800-10
1.183 MKD
Заштеда 30%
1.690 MKD
Големина
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Фустан DV7878-272
3.143 MKD
Заштеда 30%
4.490 MKD
Големина
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Фустан VN000JGPBLK
2.093 MKD
Заштеда 30%
2.990 MKD
Големина
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
1.510 MKD
Заштеда 20%
1.888 MKD
Големина
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица JCSS122042-117
1.795 MKD
Заштеда 50%
3.590 MKD
Големина
S
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
1.910 MKD
Заштеда 20%
2.388 MKD
Големина
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица JCCCT123812-117
2.653 MKD
Заштеда 30%
3.790 MKD
Големина
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица WT33557-GIE
1.992 MKD
Заштеда 20%
2.490 MKD
Големина
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица JCWCT23305-650
1.953 MKD
Заштеда 30%
2.790 MKD
Големина
M
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица JCWCT23305-101
1.953 MKD
Заштеда 30%
2.790 MKD
Големина
L
M
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица BZA241U802-01
1.183 MKD
Заштеда 30%
1.690 MKD
Големина
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица BZA241U802-10
1.183 MKD
Заштеда 30%
1.690 MKD
Големина
2XL
L
M
S
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Dot
Маица DTA241F800-11
894 MKD
Заштеда 40%
1.490 MKD
Големина
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Dot
Маица DTA241F802-42
1.463 MKD
Заштеда 30%
2.090 MKD
Големина
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Dot
Маица DTA241F820-01
1.192 MKD
Заштеда 20%
1.490 MKD
Големина
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Dot
Маица DTA241F820-11
1.192 MKD
Заштеда 20%
1.490 MKD
Големина
L
M
S
XS
Pročitajte

Ќе се согласите дека квалитетната и урбана гардероба не е секогаш лесна, особено кога зборуваме за street style  варијанти. Треба да биде доволно кул за да ве остави без здив секогаш кога ќе ја облечете, но и да биде потполно оригинална за да ве одвои од толпата. Машка облека и женската облека која целосно одговара на описите што ги дадовме е дел од понудата на понудата на Buzz.

Дуксерите нема да ги остават рамнодушни и најпознатите светски инфлуенсери, но и маиците кои се впечатливи, квалитетни и прават да се чувствувате одлично, а шорцевите кои се олицетворение на одличниот вкус и стил, а се дел од понудата на Buzz, дефинитивно се меѓу облеките што можете да ги носете од сезона во сезона. Создадете совршена комбинација на облека со потписите на брендовите Nike, adidas или Buzz и ќе добиете стајлинг што нема да се заборави.

Не пропуштајте да ги погледнете и патиките кои се олицетворение на вистинска sneaker култура! Моделите на adidas Stan Smith ќе му дадат посебен печат на секоја ваша комбинација на street style, без оглед на тоа дали сте се определиле за деловна варијанта, спортски стил со доза на елеганција или casual варијанта. И патиките Nike Air Max Zero  се многу кул. Тие се лесни за комбинирање и достапни во неколку различни бои, па затоа ќе ви помогнат, комбинирајќи ги со други парчиња облека, да поставите нови модни правила.