на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Фустан Mini
adidas Фустан Mini
adidas Фустан Mini
adidas Фустан Mini
adidas Фустан Mini
adidas Фустан Mini
adidas Фустан Mini
adidas Фустан Mini
adidas Фустан Mini
adidas Фустан Mini
adidas

adidas Фустан Mini

Код на производ: IU2426
Šifra proizvođača: KMZ83
2.788 MKD
2.788 MKD
2.788 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • L
 • M
 • S
 • XS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

adidas Mini женскиот lifestyle фустан е добар избор за лежерни и опуштени прилики по напорен ден или за спонтан викенд пикник. Меката, растеглива ткаенина не само што и ласка на секоја ваша облина, туку и дава луксузна удобност на вашата кожа. Ја става вашата женственост во преден план и гарантира дека ќе бидете забележани каде и да се појавите. Памукот во овој производ е набавен преку Better Cotton. Ви ја гарантира удобноста и комфортот што го заслужувате, а неговиот дизајн лесно се вклопува во вашиот спортски и елегантен стил. Познатите три ленти ја истакнуваат вашата љубов кон брендот. Спецификација:

 • Женски lifestyle фустан
 • Растеглива ткаенина
 • Состав: 93% памук и 7% еластин
 • Better Cotton
 • Три ленти

 • карактеристики вредност
  Категорија Фустан
  Пол За жени
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Originals
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер IC5236
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.702 MKD
  Заштеда 30%
  5.288 MKD
  Големина
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:4
  Дуксер HK9653
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.453 MKD
  Заштеда 40%
  4.088 MKD
  Големина
  34
  36
  38
  40
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики GY6766
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  8.390 MKD
  Заштеда 20%
  10.488 MKD
  Големина
  4
  4-
  5-
  7
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Дуксер IK4034
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.670 MKD
  Заштеда 20%
  4.588 MKD
  Големина
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FY2783
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.470 MKD
  Заштеда 20%
  5.588 MKD
  Големина
  4-
  5
  5-
  6
  6-
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики IE9867
  Dostupno odmah
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.172 MKD
  Заштеда 30%
  7.388 MKD
  Големина
  4
  4-
  5
  5-

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Фустан VN000JGPBLK
  2.990 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Фустан VN000JGPCJL
  2.990 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XL
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Фустан DV8249-010
  5.590 MKD
  Големина
  S
  XS