на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Фустан Mini
adidas Фустан Mini
adidas Фустан Mini
adidas Фустан Mini
adidas Фустан Mini
adidas Фустан Mini
adidas Фустан Mini
adidas Фустан Mini
adidas

adidas Фустан Mini

Код на производ: IR8127
Šifra proizvođača: KMZ83
2.788 MKD
2.788 MKD
2.788 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • M
 • S
 • XS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

adidas Mini женскиот фустан за секој ден е добар избор за лежерни и опуштени прилики по напорен ден или за спонтан викенд пикник. Меката, растеглива ткаенина не само што ласка на секоја ваша облина, туку и дава луксузна удобност на вашата кожа. Ја става вашата женственост во преден план и гарантира дека ќе бидете забележани каде и да се појавите. Памукот во овој производ е набавен преку Better Cotton. Ви ја гарантира удобноста и комфортот што ги заслужувате, а неговиот дизајн лесно се вклопува во вашиот спортски и елегантен стил. Познатите три ленти ја истакнуваат вашата љубов кон брендот. Спецификација:

 • Женски lifestyle фустан
 • Растеглива ткаенина
 • Состав: 93% памук и 7% еластин
 • Better Cotton
 • Три ленти

 • карактеристики вредност
  Категорија Фустан
  Пол За жени
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Originals
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер IB7435
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.792 MKD
  Заштеда 30%
  3.988 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики HQ9843
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.242 MKD
  Заштеда 30%
  7.488 MKD
  Големина
  4
  4-
  5
  5-
  6
  6-
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики HQ6044
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.242 MKD
  Заштеда 30%
  7.488 MKD
  Големина
  4
  4-
  5
  5-
  6
  6-
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики GX1840
  Dostupno odmah
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.793 MKD
  Заштеда 40%
  7.988 MKD
  Големина
  4
  4-
  5
  5-
  6
  6-
  7
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Дуксер IP0604
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.670 MKD
  Заштеда 20%
  4.588 MKD
  Големина
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:5
  Дуксер HN5890
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.657 MKD
  Заштеда 35%
  4.088 MKD
  Големина
  34
  36
  38

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Фустан VN000JGPBLK
  2.990 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Фустан VN000JGPCJL
  2.990 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XL
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Фустан DV8249-010
  5.590 MKD
  Големина
  S
  XS