на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

New Balance Маица ESSENTIALS
New Balance Маица ESSENTIALS
New Balance Маица ESSENTIALS
New Balance Маица ESSENTIALS
New Balance Маица ESSENTIALS
New Balance Маица ESSENTIALS
New Balance Маица ESSENTIALS
New Balance Маица ESSENTIALS
New Balance

New Balance Маица ESSENTIALS

Код на производ: WT31507-LAY
1.890 MKD
1.890 MKD
1.512 MKD
Заштеда: 378 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
 • L L
 • M M
 • S S
 • XS XS
Количина: 1 КОМ
2
1
Зачувај

NEW BALANCE ESSENTIALS REIMAGINED ARCHIVE женската lifestyle маица со кратки ракави е инспирирана од класичниот NB дизајн. Редизајнирана со наследството на брендот, оваа женска маичка е изработена од мек памучен жерсеј што дише во удобен спортски крој што ви дава слобода на движење.
Спецификација:

 • Женска lifestyle маица со кратки ракави
 • NB лого на предната страна
 • Состав: 100% памук

 • карактеристики вредност
  Категорија Маица
  Пол За жени
  Возраст За возрасни
  Бренд New Balance
  Боја Сива
  ПроизведувачNew Balance Athletics Inc., Add: Brighton Landing, 100 Guest Street, Boston, MA 02135-2088, United States
  УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb ; BDS Slovakia s. r. o.,Tomášikova 50/E 831 04, Bratislava
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики WS327GA
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.992 MKD
  Заштеда 20%
  7.490 MKD
  Големина
  6.5
  7
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики WS327FT
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.992 MKD
  Заштеда 20%
  7.490 MKD
  Големина
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики BBW550BT
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  7.432 MKD
  Заштеда 20%
  9.290 MKD
  Големина
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8.5
  9
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики BBW550QA
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  7.897 MKD
  Заштеда 15%
  9.290 MKD
  Големина
  5.5
  6.5
  7
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики WL574ZSG
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.774 MKD
  Заштеда 40%
  6.290 MKD
  Големина
  6.5

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Маица FD4149-104
  2.093 MKD
  Заштеда 30%
  2.990 MKD
  Големина
  M
  S
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица FB8246-010
  1.895 MKD
  Заштеда 50%
  3.790 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Маица DV7962-100
  2.094 MKD
  Заштеда 40%
  3.490 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Маица DV7962-010
  2.094 MKD
  Заштеда 40%
  3.490 MKD
  Големина
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:4
  Маица DN5697-648
  1.495 MKD
  Заштеда 50%
  2.990 MKD
  Големина
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:4
  Маица DN5697-611
  2.093 MKD
  Заштеда 30%
  2.990 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XS