на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Маица MONOGRAM TEE
adidas Маица MONOGRAM TEE
adidas Маица MONOGRAM TEE
adidas Маица MONOGRAM TEE
adidas Маица MONOGRAM TEE
adidas Маица MONOGRAM TEE
adidas Маица MONOGRAM TEE
adidas Маица MONOGRAM TEE
adidas

adidas Маица MONOGRAM TEE

Код на производ: IS3868
Šifra proizvođača: KMB21
2.288 MKD
2.288 MKD
1.830 MKD
Заштеда: 458 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • L
  • M
  • S
  • XL
  • XS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Маица
Пол За жени
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Колекција Originals
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики IG0344
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.262 MKD
Заштеда 30%
6.088 MKD
Големина
4-
5
5-
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:6
Патики IF3002
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.172 MKD
Заштеда 30%
7.388 MKD
Големина
4
4-
5
5-
6
6-
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики FX7049
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.082 MKD
Заштеда 30%
8.688 MKD
Големина
4
4-
5
5-
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики HQ9842
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.752 MKD
Заштеда 30%
6.788 MKD
Големина
4
5
5-
6
6-
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики GW7061
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.853 MKD
Заштеда 40%
8.088 MKD
Големина
4
4-
5
5-
6-

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Маица FB2873-402
1.881 MKD
Заштеда 10%
2.090 MKD
Големина
M
XS