на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Маица TRFL TEE BOXY
adidas Маица TRFL TEE BOXY
adidas Маица TRFL TEE BOXY
adidas Маица TRFL TEE BOXY
adidas Маица TRFL TEE BOXY
adidas Маица TRFL TEE BOXY
adidas Маица TRFL TEE BOXY
adidas Маица TRFL TEE BOXY
adidas

adidas Маица TRFL TEE BOXY

Код на производ: IM6930
Šifra proizvođača: KMZ79
1.888 MKD
1.888 MKD
1.888 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • M
  • S
  • XS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Маица
Пол За жени
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Колекција Originals
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики GY9310
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.616 MKD
Заштеда 25%
7.488 MKD
Големина
3-
4
4-
5
5-
6
6-
7
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики GY6988
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.802 MKD
Заштеда 35%
7.388 MKD
Големина
3-
4
5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики ID3154
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.910 MKD
Заштеда 20%
7.388 MKD
Големина
4-
5
5-
6
6-
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики IF7683
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.592 MKD
Заштеда 30%
7.988 MKD
Големина
4
4-
5
5-
6
6-
7
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики GY5921
Dostupno odmah
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
7.388 MKD
Големина
3-
4
4-
5
5-
6
6-
7
7-
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики HQ4391
Dostupno odmah
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.213 MKD
Заштеда 40%
8.688 MKD
Големина
5-

слични производи