на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Дуксер Sportswear Tech Fleece
Nike Дуксер Sportswear Tech Fleece
Nike Дуксер Sportswear Tech Fleece
Nike Дуксер Sportswear Tech Fleece
Nike Дуксер Sportswear Tech Fleece
Nike Дуксер Sportswear Tech Fleece
Nike

Nike Дуксер Sportswear Tech Fleece

Код на производ: DR4973-601
7.490 MKD
7.490 MKD
5.243 MKD
Заштеда: 2.247 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • L
 • M
 • S
 • XS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Nike Sportswear Tech Fleece женскиот lifestyle дуксер е создаден за дополнителна топлина без дополнителна тежина. Скратениот пораб и удобниот крој се совршени кога комфорот е вашиот приоритет. Удобните ракави, спуштените шевови на рамениците и дополнителниот простор што го обезбедува овој дуксер обезбедуваат култен изглед и пријатно чувство. Мазна од двете страни, Tech Fleece ткаенината обезбедува топлина без да ја жртвува леснотијата.
Спецификација:

 • Oversized
 • Скратен раб
 • Спуштени рабови на рамениците
 • Ткаенина Tech Fleece
 • Futura лого
 • Машинско перење
 • Состав: 69% памук, 31% полиестер

 • карактеристики вредност
  Категорија Дуксер
  Пол За жени
  Бренд Nike
  Возраст За возрасни
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Патики DR9503-601
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.893 MKD
  Заштеда 25%
  9.190 MKD
  Големина
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики DV1129-001
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.094 MKD
  Заштеда 40%
  8.490 MKD
  Големина
  7
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FD4340-111
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.923 MKD
  Заштеда 30%
  9.890 MKD
  Големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Патики CW2386-001
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.453 MKD
  Заштеда 30%
  7.790 MKD
  Големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Dostupno odmah
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.653 MKD
  Заштеда 30%
  3.790 MKD
  Големина
  L
  M

  слични производи