на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Обувки

по страна

Summer special offer

Filtriraj
Ресетирајте ги филтрите
Пол
Возраст
Бренд
Боја
Материјал/технологија
Големина
колекција
Цена
za-mazi
unisex
za-vozrasni
листа: Summer special offer
447 производи
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Prosecna ocena:
glas
1
3.190 MKD
Заштеда 20%
3.988 MKD
Големина
7
8
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
5.430 MKD
Заштеда 20%
6.788 MKD
Големина
10
10-
11
11-
7
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Prosecna ocena:
glas
1
6.952 MKD
Заштеда 20%
8.690 MKD
Големина
10
11
11.5
4
4.5
5
5.5
6
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Папучи 206340-0WV
3.272 MKD
Заштеда 20%
4.090 MKD
Големина
M8/W10
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Папучи 207937-1FT
3.752 MKD
Заштеда 20%
4.690 MKD
Големина
M11
M8/W10
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Папучи 207937-001
3.283 MKD
Заштеда 30%
4.690 MKD
Големина
M10/W12
M8/W10
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Папучи 208170-001
3.272 MKD
Заштеда 20%
4.090 MKD
Големина
M10/W12
M11
M8/W10
M9/W11
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Папучи 208170-1LM
2.863 MKD
Заштеда 30%
4.090 MKD
Големина
M10/W12
M11
M8/W10
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Папучи 209413-2DS
Prosecna ocena:
glas
1
3.512 MKD
Заштеда 20%
4.390 MKD
Големина
M11
M8/W10
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Prosecna ocena:
glas
1
6.390 MKD
Заштеда 20%
7.988 MKD
Големина
11
8
9
9-
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
6.390 MKD
Заштеда 20%
7.988 MKD
Големина
7-
8-
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 380190-03
4.952 MKD
Заштеда 20%
6.190 MKD
Големина
42
43
44
44.5
46
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
5.910 MKD
Заштеда 20%
7.388 MKD
Големина
10
10-
11
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 1203A268-102
6.083 MKD
Заштеда 30%
8.690 MKD
Големина
11.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
5.430 MKD
Заштеда 20%
6.788 MKD
Големина
10-
7-
8
8-
9
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Папучи CZ5478-400
Prosecna ocena:
glas
1
1.592 MKD
Заштеда 20%
1.990 MKD
Големина
10
11
9
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
3.190 MKD
Заштеда 20%
3.988 MKD
Големина
7
8
9
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
6.503 MKD
Заштеда 30%
9.290 MKD
Големина
4.5
5
5.5
6
6.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Prosecna ocena:
glas
1
4.072 MKD
Заштеда 40%
6.788 MKD
Големина
10-
11
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
4.072 MKD
Заштеда 40%
6.788 MKD
Големина
10-
11
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
8.312 MKD
Заштеда 20%
10.390 MKD
Големина
11.5
8
9
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
7.273 MKD
Заштеда 30%
10.390 MKD
Големина
10.5
11
11.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
7.432 MKD
Заштеда 20%
9.290 MKD
Големина
8
8.5
9
9.5
Pročitajte

Доколку не можете да замислите ден без Instagram, а редовно ги следите најпознатите домашни и светски модни блогови и портали, до сега сигурно сте забележале дека секој втор, трет пост се однесува на street style комбинации направени од најпознатите инфлуенсери, модни блогери и блогерки, но и уметници кои се дел од хип-хоп и поп културата. Нивните стајлинзи, кога зборуваме за секојдневни и понекогаш вечерни варијанти, секогаш ги надополнуваат урбаните и кул обувки. Стајлинзите секогаш ги вклучуваат најпопуларните патики за мажи и жени, како што се adidas Originals SuperstarForce, Gazelle, EQT, NMD и Stan SmithNike Air Jordan и Air Max модели, но и познатите Timberland кои станаа дел од омилените стајлинзи на светските ѕвезди.

Ако sneaker културата стана ваш водич при изборот на street style комбинации на облека, Buzz Online Shop е вистинското место за вас! Во него можете да ги најдете најквалитетни lifestyle обувки кои веќе ги освоија срцата на светски познатите ѕвезди. Оригинални и специјални, наменети за casual или нешто поелегантни варијанти, обувките што се дел од понудата на Buzz Online Shop многу брзо ќе станат задолжителен елемент на секој ваш стил.

Обувките за момчиња и обувките за девојчиња, кои исто така се дел од понудата на Buzz, се наменети за сите мали деца чии родители се грижат за секој детал, особено обувките што ги носат нивните деца. Изгледаат кул и послатко од кога и да било досега, и ќе бидете сигурни дека сте го направиле вистинскиот избор.

Бидете вистински виртуоз кога станува збор за оригиналноста кај обувките што ќе придонесат за вашиот автентичен стил, а што можете да го купите денес во na Buzz Online Shop.