на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

ACBC Патики Corner2O
ACBC Патики Corner2O
ACBC Патики Corner2O
ACBC Патики Corner2O
ACBC Патики Corner2O
ACBC Патики Corner2O
ACBC Патики Corner2O
ACBC Патики Corner2O
ACBC Патики Corner2O
ACBC Патики Corner2O
ACBC

ACBC Патики Corner2O

Код на производ: SN5977C2O/CU
9.490 MKD
5.694 MKD
5.694 MKD
Заштеда: 3.796 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
 • 40 40 25
 • 42 42 26.5
 • 43 43 27.5
 • 44 44 28
 • 45 45 29
Количина: 1 ПАР
2
1
Зачувај

Зачекорете во иднината во машките патики за животен стил ACBC CORNER 2.0. Нивниот футуристички дизајн е проследен со рециклирани материјали од кои се направени, имајќи ја предвид одговорноста кон животната средина. Горниот дел на овие патики е направен од RePET® рециклирани полиестерски влакна и на тој начин ефикасно ги зачувува природните ресурси и не ја загрозува животната средина, без да се загрози квалитетот. Средниот ѓон направен од рециклирана гума и EVA пена, како и влошката од плута ви нудат неверојатна удобност и леснотија на чекорите што ги правите во текот на вашиот активен ден. Земјените тонови и металните детали додаваат допир на луксуз во спортскиот стил на овие патики. Лесно се вклопуваат и со спортски и со полежерни модни комбинации, заокружувајќи го вашиот препознатлив урбан стил. Скокни во машките патики ACBC CORNER 2.0, останете одговорни кон природната средина и бидете дел од тимот кој ги менува работите на подобро.
Спецификација:

 • Плиток профил
 • Врвки
 • RePET® рециклиран горен дел
 • Среден ѓон од рециклирана гума и EVA пена
 • Влошки од плута
 • TPU засилување во пределот на прстите
 • Странична бранова ii потпетица изработена од материјал FreeBio™ (дрвени влакна, калциум карбонат, рециклиран полиуретан, рециклиран полиестер)
 • Рециклиран гумен ѓон
 • Чистење со влажен хром и сапун со нежни движења
 • За посилни дамки, користете мека четка
 • Не користете крема за полирање
 • Не перете во машина за перење

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Пол За мажи
  Возраст За возрасни
  Бренд ACBC
  Боја Кафена
  ПроизведувачACBC, Via Guido Cavalcanti, 5 Milan, Lombardy 20127, Italy
  УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
  Trenutno nema komentara