на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Обувки

по страна

Summer special offer

Filtriraj
Ресетирајте ги филтрите
Пол
Возраст
Бренд
Боја
Материјал/технологија
Големина
колекција
Цена
za-tinejdzeri
mali-deca
za-bebe
листа: Summer special offer
203 производи
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Папучи 208710-119
2.952 MKD
Заштеда 20%
3.690 MKD
Големина
C10
C8
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Папучи 209465-100
2.863 MKD
Заштеда 30%
4.090 MKD
Големина
J1
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Папучи 208853-425
2.952 MKD
Заштеда 20%
3.690 MKD
Големина
C8
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Папучи 208786-410
3.752 MKD
Заштеда 20%
4.690 MKD
Големина
J1
J2
J3
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Prosecna ocena:
glas
1
3.421 MKD
Заштеда 30%
4.888 MKD
Големина
4-
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:7
Патики FV5948-101
Prosecna ocena:
glas
1
5.432 MKD
Заштеда 20%
6.790 MKD
Големина
1.5Y
1Y
2.5Y
2Y
4.5Y
4Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DH8695-101
5.243 MKD
Заштеда 30%
7.490 MKD
Големина
4Y
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DC9326-001
4.734 MKD
Заштеда 40%
7.890 MKD
Големина
3.5Y
4.5Y
4Y
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DV1680-100
5.453 MKD
Заштеда 30%
7.790 MKD
Големина
4.5Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DQ0359-700
Prosecna ocena:
glas
1
5.214 MKD
Заштеда 40%
8.690 MKD
Големина
4.5Y
4Y
5.5Y
5Y
6.5Y
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики BQ5485-700
Prosecna ocena:
glas
1
5.512 MKD
Заштеда 20%
6.890 MKD
Големина
4.5Y
4Y
5.5Y
5Y
6Y
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики CJ4092-002
5.453 MKD
Заштеда 30%
7.790 MKD
Големина
6.5Y
6Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики DH2933-600
5.173 MKD
Заштеда 30%
7.390 MKD
Големина
4.5Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Патики DZ3307-101
4.854 MKD
Заштеда 40%
8.090 MKD
Големина
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики DZ3308-102
3.534 MKD
Заштеда 40%
5.890 MKD
Големина
10.5C
10C
11.5C
12.5C
12C
13.5C
8C
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:7
Патики 943345-118
6.472 MKD
Заштеда 20%
8.090 MKD
Големина
4.5Y
5.5Y
5Y
6Y
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:7
Патики 943345-027
5.514 MKD
Заштеда 40%
9.190 MKD
Големина
5.5Y
6.5Y
6Y
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:7
Патики 943345-020
6.433 MKD
Заштеда 30%
9.190 MKD
Големина
4.5Y
6Y
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:7
Патики 943345-407
Prosecna ocena:
glas
1
5.663 MKD
Заштеда 30%
8.090 MKD
Големина
4.5Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики AO2372-117
5.432 MKD
Заштеда 20%
6.790 MKD
Големина
10.5C
11C
12.5C
13C
1Y
2.5Y
3Y
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FQ4137-001
6.111 MKD
Заштеда 10%
6.790 MKD
Големина
1.5Y
11.5C
11C
12.5C
12C
13C
1Y
2.5Y
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики DH3157-006
3.545 MKD
Заштеда 50%
7.090 MKD
Големина
6Y
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики CZ4652-103
6.713 MKD
Заштеда 30%
9.590 MKD
Големина
4.5Y
5.5Y
Pročitajte

Доколку не можете да замислите ден без Instagram, а редовно ги следите најпознатите домашни и светски модни блогови и портали, до сега сигурно сте забележале дека секој втор, трет пост се однесува на street style комбинации направени од најпознатите инфлуенсери, модни блогери и блогерки, но и уметници кои се дел од хип-хоп и поп културата. Нивните стајлинзи, кога зборуваме за секојдневни и понекогаш вечерни варијанти, секогаш ги надополнуваат урбаните и кул обувки. Стајлинзите секогаш ги вклучуваат најпопуларните патики за мажи и жени, како што се adidas Originals SuperstarForce, Gazelle, EQT, NMD и Stan SmithNike Air Jordan и Air Max модели, но и познатите Timberland кои станаа дел од омилените стајлинзи на светските ѕвезди.

Ако sneaker културата стана ваш водич при изборот на street style комбинации на облека, Buzz Online Shop е вистинското место за вас! Во него можете да ги најдете најквалитетни lifestyle обувки кои веќе ги освоија срцата на светски познатите ѕвезди. Оригинални и специјални, наменети за casual или нешто поелегантни варијанти, обувките што се дел од понудата на Buzz Online Shop многу брзо ќе станат задолжителен елемент на секој ваш стил.

Обувките за момчиња и обувките за девојчиња, кои исто така се дел од понудата на Buzz, се наменети за сите мали деца чии родители се грижат за секој детал, особено обувките што ги носат нивните деца. Изгледаат кул и послатко од кога и да било досега, и ќе бидете сигурни дека сте го направиле вистинскиот избор.

Бидете вистински виртуоз кога станува збор за оригиналноста кај обувките што ќе придонесат за вашиот автентичен стил, а што можете да го купите денес во na Buzz Online Shop.