на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Патики STAN SMITH
adidas Патики STAN SMITH
adidas Патики STAN SMITH
adidas Патики STAN SMITH
adidas Патики STAN SMITH
adidas Патики STAN SMITH
adidas Патики STAN SMITH
adidas Патики STAN SMITH
adidas Патики STAN SMITH
adidas Патики STAN SMITH
adidas

adidas Патики STAN SMITH

Код на производ: HQ8754
Šifra proizvođača: MBV39
Prosečna ocena:
4.688 MKD
4.688 MKD
3.282 MKD
Заштеда: 1.406 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 36
 • 36 2/3
 • 37 1/3
 • 38
 • 38 2/3
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

adidas Stan Smith се детски lifestyle патики за јуниори инспирирани од познатиот тенисер Стен Смит. Овие патики се тука да изненадат и се повеќе од достоен додаток на вашата неделна ротација. Горниот дел изработен од синтетичка кожа, освен што совршено се вклопува на вашето стапало, му ја дава и потребната цврстина. Имаат плиток профил, класична врвка со шарена шара на нивната површина. Перфорираните 3 ленти ја зголемуваат можноста за дишење, а ѓонот со низок профил ја зголемува естетиката. OrthoLite® обезбедува удобност и одлично амортизирање. Издржливиот и флексибилен гумен ѓон обезбедува одлично држење на сите површини. Спецификација:

 • Детски lifestyle патики за јуниори
 • Горен дел од синтетичка кожа
 • Класично врвкање
 • Плиток профил
 • Ѓон со низок профил
 • Перфорирани три ленти
 • OrthoLite®
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Пол Kids
  Бренд adidas
  Возраст Мали деца
  Колекција Originals

  Последна оценка на производот

  Прикажаните оцени се добиени исклучиво од корисниците кои купиле производ.
  Natali
  Natali
  14.08.2023. 16:06

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер HF7578
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.028 MKD
  Заштеда 45%
  3.688 MKD
  Големина
  134
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер IT7307
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.162 MKD
  Заштеда 30%
  3.088 MKD
  Големина
  134
  140
  146
  152
  158
  164
  170
  176
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер GN8451
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.952 MKD
  Заштеда 30%
  2.788 MKD
  Големина
  128
  134
  140
  146
  152
  158
  170
  176
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер IN4744
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.088 MKD
  Големина
  128
  134
  140
  146
  152
  158
  164
  170
  176

  слични производи