на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Патики Samba
adidas Патики Samba
adidas Патики Samba
adidas Патики Samba
adidas Патики Samba
adidas Патики Samba
adidas

adidas Патики Samba

Код на производ: IE3677
Šifra proizvođača: NIX62
Prosečna ocena:
4.288 MKD
4.288 MKD
4.288 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 29
 • 31
 • 32
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Samba детските универзални lifestyle патики се тука да ви го придружуваат секој активен ден. Од фудбалски игралишта до скејт паркови, овие патики инспирирани од наследството нудат разноврсност со секој чекор, обезбедувајќи удобност со траен класичен дизајн. Samba е безвременска икона на уличниот стил, со врвен кожен горен дел. Ortholite влошката обезбедува одлично амортизирање. Познатите три ленти јасно покажуваат на кој бренд најмногу му верувате. Текстурираниот гумен ѓон, инспириран од фудбалското наследство, нуди совршен стисок. Спецификација:

 • Детски универзални lifestyle патики
 • Плиток профил
 • Со врзување
 • Кожен горен дел со врвен квалитет
 • Три ленти
 • Ortholite
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Пол Kids
  Бренд adidas
  Возраст Мали деца
  Колекција Originals

  Последна оценка на производот

  Прикажаните оцени се добиени исклучиво од корисниците кои купиле производ.
  Teodora
  Teodora
  18.03.2024. 16:08
  Olgica
  Olgica
  11.03.2024. 11:45

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер IN4744
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.088 MKD
  Големина
  128
  134
  140
  146
  152
  158
  164
  170
  176
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер GN8451
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.952 MKD
  Заштеда 30%
  2.788 MKD
  Големина
  128
  134
  140
  146
  152
  158
  170
  176
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер HF7578
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.028 MKD
  Заштеда 45%
  3.688 MKD
  Големина
  134
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер IT7307
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.162 MKD
  Заштеда 30%
  3.088 MKD
  Големина
  134
  140
  146
  152
  158
  164
  170
  176

  слични производи