на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Reebok Патики CLUB C EXTRA
Reebok Патики CLUB C EXTRA
Reebok Патики CLUB C EXTRA
Reebok Патики CLUB C EXTRA
Reebok Патики CLUB C EXTRA
Reebok Патики CLUB C EXTRA
Reebok Патики CLUB C EXTRA
Reebok Патики CLUB C EXTRA
Reebok

Reebok Патики CLUB C EXTRA

Код на производ: 100075120
4.290 MKD
4.290 MKD
3.432 MKD
Заштеда: 858 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 35
  • 36
  • 36.5
  • 37
  • 38
  • 38.5
  • 39
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Патики
Пол За девојчиња
Бренд Reebok
Возраст За тинејџери
Trenutno nema komentara