на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Обувки

по страна

Summer special offer

Filtriraj
Ресетирајте ги филтрите
Пол
Возраст
Бренд
Боја
Материјал/технологија
Големина
колекција
Цена
za-zeni
unisex
za-vozrasni
листа: Summer special offer
594 производи
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Prosecna ocena:
glas
1
5.910 MKD
Заштеда 20%
7.388 MKD
Големина
4-
5
5-
6
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:6
Папучи CN9676-800
1.832 MKD
Заштеда 20%
2.290 MKD
Големина
6
8
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Папучи 206340-4FK
2.863 MKD
Заштеда 30%
4.090 MKD
Големина
M10/W12
M8/W10
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Папучи 207521-2Y2
3.752 MKD
Заштеда 20%
4.690 MKD
Големина
M4/W6
M5/W7
M6/W8
M7/W9
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Папучи 207988-100
4.232 MKD
Заштеда 20%
5.290 MKD
Големина
M4/W6
M6/W8
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Папучи 208731-2Y2
2.373 MKD
Заштеда 30%
3.390 MKD
Големина
M5/W7
M6/W8
M7/W9
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Папучи 207937-6TY
3.752 MKD
Заштеда 20%
4.690 MKD
Големина
M4/W6
M6/W8
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Папучи 208170-76O
2.863 MKD
Заштеда 30%
4.090 MKD
Големина
M5/W7
M7/W9
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Папучи 208365-108
3.283 MKD
Заштеда 30%
4.690 MKD
Големина
M5/W7
M6/W8
M7/W9
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Папучи 207988-2DS
4.232 MKD
Заштеда 20%
5.290 MKD
Големина
M4/W6
M5/W7
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:6
Папучи CN9677-002
1.673 MKD
Заштеда 30%
2.390 MKD
Големина
5
6
7
8
9
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
2.581 MKD
Заштеда 30%
3.688 MKD
Големина
5
6
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Папучи DO8863-011
4.671 MKD
Заштеда 10%
5.190 MKD
Големина
7
8
9
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Prosecna ocena:
glas
1
6.392 MKD
Заштеда 20%
7.990 MKD
Големина
4
4.5
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
1.951 MKD
Заштеда 30%
2.788 MKD
Големина
3
4
5
6
7
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:6
Папучи CN9677-100
1.832 MKD
Заштеда 20%
2.290 MKD
Големина
6
7
8
9
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики DC7350-001
Prosecna ocena:
glas
1
6.534 MKD
Заштеда 40%
10.890 MKD
Големина
6.5
7
7.5
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:6
5.910 MKD
Заштеда 20%
7.388 MKD
Големина
3-
4
4-
5
5-
6
6-
7-
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
4.950 MKD
Заштеда 20%
6.188 MKD
Големина
4-
5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Prosecna ocena:
glasa
2
3.670 MKD
Заштеда 20%
4.588 MKD
Големина
6
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
5.662 MKD
Заштеда 30%
8.088 MKD
Големина
4
4-
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
5.430 MKD
Заштеда 20%
6.788 MKD
Големина
5
5-
6-
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
3.911 MKD
Заштеда 30%
5.588 MKD
Големина
11
7-
Pročitajte

Доколку не можете да замислите ден без Instagram, а редовно ги следите најпознатите домашни и светски модни блогови и портали, до сега сигурно сте забележале дека секој втор, трет пост се однесува на street style комбинации направени од најпознатите инфлуенсери, модни блогери и блогерки, но и уметници кои се дел од хип-хоп и поп културата. Нивните стајлинзи, кога зборуваме за секојдневни и понекогаш вечерни варијанти, секогаш ги надополнуваат урбаните и кул обувки. Стајлинзите секогаш ги вклучуваат најпопуларните патики за мажи и жени, како што се adidas Originals SuperstarForce, Gazelle, EQT, NMD и Stan SmithNike Air Jordan и Air Max модели, но и познатите Timberland кои станаа дел од омилените стајлинзи на светските ѕвезди.

Ако sneaker културата стана ваш водич при изборот на street style комбинации на облека, Buzz Online Shop е вистинското место за вас! Во него можете да ги најдете најквалитетни lifestyle обувки кои веќе ги освоија срцата на светски познатите ѕвезди. Оригинални и специјални, наменети за casual или нешто поелегантни варијанти, обувките што се дел од понудата на Buzz Online Shop многу брзо ќе станат задолжителен елемент на секој ваш стил.

Обувките за момчиња и обувките за девојчиња, кои исто така се дел од понудата на Buzz, се наменети за сите мали деца чии родители се грижат за секој детал, особено обувките што ги носат нивните деца. Изгледаат кул и послатко од кога и да било досега, и ќе бидете сигурни дека сте го направиле вистинскиот избор.

Бидете вистински виртуоз кога станува збор за оригиналноста кај обувките што ќе придонесат за вашиот автентичен стил, а што можете да го купите денес во na Buzz Online Shop.