на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Папучи Victori One
Nike Папучи Victori One
Nike Папучи Victori One
Nike Папучи Victori One
Nike Папучи Victori One
Nike Папучи Victori One
Nike Папучи Victori One
Nike Папучи Victori One
Nike

Nike Папучи Victori One

Код на производ: CN9677-100
2.290 MKD
1.832 MKD
1.832 MKD
Заштеда: 458 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
 • 6 36.5 23
 • 7 38 24
 • 8 39 25
 • 9 40.5 26
Количина: 1 ПАР
2
1
Зачувај

Женските папучи Nike Victory One со класичен дизајн одлично се вклопуваат на плажа или на трибини. Обезбедувајќи лесен, лесен за носење удобност, овие папучи имаат нова, полесна пена која обезбедува удобност. Обликуваното газиште со шари го држи вашето стапало на место. Широката горна лента се чувствува исто толку добро како што изгледа. Логото на Nike и Swoosh на ременот зборуваат многу за вашата наклонетост кон брендот.
Спецификација:

 • Пенесто газиште

 • карактеристики вредност
  Категорија Папучи
  Пол За жени
  Возраст За возрасни
  Бренд Nike
  Боја Бела
  ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
  УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Шорц DV7932-133
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.694 MKD
  Заштеда 40%
  4.490 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Шорц CZ9249-805
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.712 MKD
  Заштеда 20%
  3.390 MKD
  Големина
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица FZ0231-133
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.090 MKD
  Големина
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:4
  Маица DN5697-611
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.093 MKD
  Заштеда 30%
  2.990 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XS

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Папучи FJ6069-003
  Цена 1.690 MKD
  Големина
  4Y
  5Y
  6Y
  7Y
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Папучи FZ7012-200
  Цена 5.890 MKD
  Големина
  10
  5
  6
  7
  8
  9
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Папучи FD4116-201
  Цена 3.490 MKD
  Големина
  10
  11
  12
  5
  6
  7
  8
  9
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Папучи FD4116-100
  Цена 3.490 MKD
  Големина
  10
  11
  12
  8
  9
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Папучи DX6405-201
  Цена 4.090 MKD
  Големина
  10
  5
  6
  7
  8
  9
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Папучи DX5575-401
  Цена 1.990 MKD
  Големина
  10
  11
  12
  7
  8
  9