на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Папучи Victori One
Nike Папучи Victori One
Nike Папучи Victori One
Nike Папучи Victori One
Nike Папучи Victori One
Nike Папучи Victori One
Nike

Nike Папучи Victori One

Код на производ: CN9677-002
2.390 MKD
1.673 MKD
1.673 MKD
Заштеда: 717 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
 • 5 35.5 22
 • 6 36.5 23
 • 7 38 24
 • 8 39 25
 • 9 40.5 26
Количина: 1 ПАР
2
1
Зачувај

Nike VICTORI ONE се разновидни женски папучи кои можете да ги носите од плажа до градина до дневна соба. Овие папучи се внимателно дизајнирани за да им помогнат на стапалата да се релаксираат и да се релаксираат. Обезбедувајќи пријатност која се носи со леснотија, овие папучи на Nike имаат нова, полесна пена која дава пријатност и удобно чувство додека одите. Новиот дизајн на ременот додава дополнителен простор, приспособувајќи повеќе големини на стапалата, а масивното лого на Nike ја нагласува вашата љубов кон брендот. Ваше е само да го изберете вашиот омилен лак, шорцеви и маичка Nike и да се препуштите на новиот ден.
Спецификација:

 • Женски папучи - lifestyle
 • Полесна пена под нозете
 • Масивно лого Nike
 • Обликуванo газиште

 • карактеристики вредност
  Категорија Папучи
  Пол За жени
  Возраст За возрасни
  Бренд Nike
  Боја Црна
  ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
  УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Шорц FN2455-376
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.152 MKD
  Заштеда 20%
  2.690 MKD
  Големина
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица FB8246-010
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.895 MKD
  Заштеда 50%
  3.790 MKD
  Големина
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Kачкет AO8662-101
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.672 MKD
  Заштеда 20%
  2.090 MKD
  Големина
  MISC
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Маица DV7962-100
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.094 MKD
  Заштеда 40%
  3.490 MKD
  Големина
  L
  S
  XS

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Папучи FJ6069-003
  Цена 1.690 MKD
  Големина
  4Y
  5Y
  6Y
  7Y
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Папучи FZ7012-200
  Цена 5.890 MKD
  Големина
  10
  5
  6
  7
  8
  9
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Папучи FD4116-201
  Цена 3.490 MKD
  Големина
  10
  11
  12
  5
  6
  7
  8
  9
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Папучи FD4116-100
  Цена 3.490 MKD
  Големина
  10
  11
  12
  8
  9
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Папучи DX6405-201
  Цена 4.090 MKD
  Големина
  10
  5
  6
  7
  8
  9
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Папучи DX5575-401
  Цена 1.990 MKD
  Големина
  10
  11
  12
  7
  8
  9