на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Папучи Adilette
adidas Папучи Adilette
adidas Папучи Adilette
adidas Папучи Adilette
adidas Папучи Adilette
adidas Папучи Adilette
adidas Папучи Adilette
adidas Папучи Adilette
adidas Папучи Adilette
adidas Папучи Adilette
adidas

adidas Папучи Adilette

Код на производ: IE9618
Šifra proizvođača: LZC79
2.788 MKD
2.788 MKD
2.509 MKD
Заштеда: 279 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 35.5
 • 37
 • 38
 • 39
 • 40.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

adidas Adilette се женски папучи со платформа кои носат уникатен стил со неоспорен комфор. Направени на платформата на adidas, овие папучи ќе бидат идеален избор без разлика дали се релаксирате дома, го поминувате денот на базен или сте решиле да се прошетате низ градот. Овие папучи имаат контурирана подлога за нозете и мек EVA ѓон за максимална удобност. Спецификација:

 • Женски папучи -Lifestyle
 • Slip-on конструкција
 • Горниот дел од синтетички завој
 • Текстилна облога
 • Контурна PU основа
 • EVA платформа
 • EVA ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Папучи
  Пол За жени
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Originals
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Маица IP0662
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.699 MKD
  Заштеда 10%
  1.888 MKD
  Големина
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.239 MKD
  Заштеда 10%
  2.488 MKD
  Големина
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица IS2488
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.059 MKD
  Заштеда 10%
  2.288 MKD
  Големина
  M
  S
  XS

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Папучи FQ1597-600
  2.421 MKD
  Заштеда 10%
  2.690 MKD
  Големина
  4Y
  5Y
  6Y
  7Y
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Папучи FD4116-001
  3.141 MKD
  Заштеда 10%
  3.490 MKD
  Големина
  10
  8
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Папучи DX4816-001
  3.141 MKD
  Заштеда 10%
  3.490 MKD
  Големина
  6
  7
  8
  9
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Папучи IF3680
  2.239 MKD
  Заштеда 10%
  2.488 MKD
  Големина
  10
  11
  7
  8
  9
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Папучи FQ1598-600
  2.781 MKD
  Заштеда 10%
  3.090 MKD
  Големина
  10
  11
  12
  7
  8
  9