на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Патики Superstar XLG
adidas Патики Superstar XLG
adidas Патики Superstar XLG
adidas Патики Superstar XLG
adidas Патики Superstar XLG
adidas Патики Superstar XLG
adidas Патики Superstar XLG
adidas Патики Superstar XLG
adidas Патики Superstar XLG
adidas Патики Superstar XLG
adidas

adidas Патики Superstar XLG

Код на производ: IF3004
Šifra proizvođača: MDN10
7.388 MKD
7.388 MKD
5.172 MKD
Заштеда: 2.216 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 36 2/3
  • 37 1/3
  • 38
  • 38 2/3
  • 39 1/3
  • 40
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Патики
Пол За жени
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Колекција Originals
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер IB5912
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.792 MKD
Заштеда 30%
3.988 MKD
Големина
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер IJ7773
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.212 MKD
Заштеда 30%
4.588 MKD
Големина
L
M
S
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер II8040
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.212 MKD
Заштеда 30%
4.588 MKD
Големина
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Дуксер IK4034
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.670 MKD
Заштеда 20%
4.588 MKD
Големина
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер IR5975
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.372 MKD
Заштеда 30%
3.388 MKD
Големина
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер HJ7870
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.372 MKD
Заштеда 30%
3.388 MKD
Големина
34
36
38
42

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики HQ9840
5.541 MKD
Заштеда 25%
7.388 MKD
Големина
4
4-
5
5-
6-
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики IG2577
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
5.172 MKD
Заштеда 30%
7.388 MKD
Големина
4
4-
5
5-
6
7