на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Патики SUPERSTAR XLG
adidas Патики SUPERSTAR XLG
adidas Патики SUPERSTAR XLG
adidas Патики SUPERSTAR XLG
adidas Патики SUPERSTAR XLG
adidas Патики SUPERSTAR XLG
adidas Патики SUPERSTAR XLG
adidas Патики SUPERSTAR XLG
adidas Патики SUPERSTAR XLG
adidas Патики SUPERSTAR XLG
adidas

adidas Патики SUPERSTAR XLG

Код на производ: IF3002
Šifra proizvođača: MDN10
7.388 MKD
5.171 MKD
5.171 MKD
Заштеда: 2.217 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
 • 4 36 2/3 22.5
 • 4- 37 1/3 23
 • 5 38 23.5
 • 5- 38 2/3 24
 • 6 39 1/3 24.5
 • 6- 40 25
Количина: 1 ПАР
2
1
Зачувај

adidas SUPERSTAR XLG се иконски женски lifestyle патики, освежени со подигнат ѓон. Патиките на adidas SUPERSTAR продолжија да го прикажуваат својот безвременски стил од своето деби пред повеќе од 50 години. Овој пар се одликува со основни детали за дизајнот, како што се обликот на обвивката во пределот на прстите и adidas пругите, додека подигнатиот среден ѓон нуди допир на цврстина. Енергичните бои ви даваат бескрајни комбинации кои можете да ги усогласите со вашата облека.
Спецификација:

 • Плиток профил
 • Врвки
 • Кожен горен дел
 • Текстилен ентериер
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Пол За жени
  Возраст За возрасни
  Бренд adidas
  Боја Бела
  ПроизведувачAdidas AG Add: Adi-Dassler-Strasse 1, Herzogenaurach Bayern (Bavaria) 91074, Germany
  УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:4
  Дуксер H33586
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.581 MKD
  Заштеда 30%
  3.688 MKD
  Големина
  36
  38
  40
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер IB5913
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.791 MKD
  Заштеда 30%
  3.988 MKD
  Големина
  S
  XS

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики HQ9840
  Цена 5.171 MKD
  Заштеда 30%
  7.388 MKD
  Големина
  4
  4-
  5
  5-
  6-