на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Обувки

по страна

JORDAN

Filtriraj
Категории
Ресетирајте ги филтрите
Пол
Брендови
Возраст
Материјал/технологија
Големина
колекција
Цена
za-mazi
za-vozrasni
листа: JORDAN
18 производи
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики CQ3835-060
Prosecna ocena:
glas
1
9.593 MKD
Заштеда 25%
12.790 MKD
Големина
11.5
12
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DM1206-163
Prosecna ocena:
glasa
8
9.990 MKD
Големина
10
10.5
11
11.5
12
13.5
8
8.5
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FB9907-001
9.690 MKD
Големина
10.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики DQ8426-106
Prosecna ocena:
glas
1
9.690 MKD
Големина
8.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Патики 322992-121
12.790 MKD
Големина
10
8.5
9
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Патики 322992-140
Prosecna ocena:
glas
1
8.953 MKD
Заштеда 30%
12.790 MKD
Големина
10
10.5
11
11.5
12
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Патики 322992-142
10.152 MKD
Заштеда 20%
12.690 MKD
Големина
8
8.5
9
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики DC9836-400
6.233 MKD
Заштеда 35%
9.590 MKD
Големина
11
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики DC9836-061
Prosecna ocena:
glasa
2
5.973 MKD
Заштеда 35%
9.190 MKD
Големина
8.5
9
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DN2647-007
6.428 MKD
Заштеда 35%
9.890 MKD
Големина
10
10.5
11
12
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики DN3686-006
8.312 MKD
Заштеда 20%
10.390 MKD
Големина
11
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DO6727-100
Prosecna ocena:
glasa
3
9.490 MKD
Големина
10
10.5
11
11.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики DZ4353-003
Prosecna ocena:
glasa
2
7.192 MKD
Заштеда 20%
8.990 MKD
Големина
11.5
12
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики DZ4475-300
11.790 MKD
Големина
10
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DX4397-170
9.690 MKD
Големина
10
10.5
11
11.5
13
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики FB1396-100
Prosecna ocena:
glas
1
6.632 MKD
Заштеда 20%
8.290 MKD
Големина
10
7.5
8.5
9
9.5
Pročitajte

Доколку не можете да замислите ден без Instagram, а редовно ги следите најпознатите домашни и светски модни блогови и портали, до сега сигурно сте забележале дека секој втор, трет пост се однесува на street style комбинации направени од најпознатите инфлуенсери, модни блогери и блогерки, но и уметници кои се дел од хип-хоп и поп културата. Нивните стајлинзи, кога зборуваме за секојдневни и понекогаш вечерни варијанти, секогаш ги надополнуваат урбаните и кул обувки. Стајлинзите секогаш ги вклучуваат најпопуларните патики за мажи и жени, како што се adidas Originals SuperstarForce, Gazelle, EQT, NMD и Stan SmithNike Air Jordan и Air Max модели, но и познатите Timberland кои станаа дел од омилените стајлинзи на светските ѕвезди.

Ако sneaker културата стана ваш водич при изборот на street style комбинации на облека, Buzz Online Shop е вистинското место за вас! Во него можете да ги најдете најквалитетни lifestyle обувки кои веќе ги освоија срцата на светски познатите ѕвезди. Оригинални и специјални, наменети за casual или нешто поелегантни варијанти, обувките што се дел од понудата на Buzz Online Shop многу брзо ќе станат задолжителен елемент на секој ваш стил.

Обувките за момчиња и обувките за девојчиња, кои исто така се дел од понудата на Buzz, се наменети за сите мали деца чии родители се грижат за секој детал, особено обувките што ги носат нивните деца. Изгледаат кул и послатко од кога и да било досега, и ќе бидете сигурни дека сте го направиле вистинскиот избор.

Бидете вистински виртуоз кога станува збор за оригиналноста кај обувките што ќе придонесат за вашиот автентичен стил, а што можете да го купите денес во na Buzz Online Shop.