на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Патики Jordan Air 200E
Nike Патики Jordan Air 200E
Nike Патики Jordan Air 200E
Nike Патики Jordan Air 200E
Nike Патики Jordan Air 200E
Nike Патики Jordan Air 200E
Nike

Nike Патики Jordan Air 200E

Код на производ: DC9836-061
Prosečna ocena:
9.190 MKD
9.190 MKD
5.973 MKD
Заштеда: 3.217 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 42
 • 42.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Nike Jordan Air 200E машките lifestyle патики комбинираат иновативни технологии со издржливи материјали. Силуетата со низок профил ја спојува визуелната геометрија со MAX AIR единицата за препознатлив Jordan стил. Дизајнирани за беспрекорна удобност и поддршка на вашиот самоуверен став. Поставите од мрежа и велур обезбедуваат прозрачност при секое движење на стапалото, додека атрактивниот, малку закосениот ѓон ви дава експлозивна енергија. Графиките на јазикот, петицата и ѓонот ја покажуваат вашата лојалност кон брендот.
Спецификација:

 • Машки патики
 • Плиток профил
 • Врвки
 • Jumpman лого
 • Nike Air единица
 • Прозрачно горниште
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Пол За мажи
  Бренд Nike
  Возраст За возрасни

  Последна оценка на производот

  Прикажаните оцени се добиени исклучиво од корисниците кои купиле производ.
  Luran
  Luran
  10.04.2023. 09:33
  Виктор
  Виктор
  31.03.2023. 16:09

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер FJ7774-687
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.671 MKD
  Заштеда 10%
  5.190 MKD
  Големина
  2XL
  L
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер FN5326-133
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.007 MKD
  Заштеда 15%
  5.890 MKD
  Големина
  2XL
  L
  M
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер DA7180-010
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.350 MKD
  Заштеда 45%
  6.090 MKD
  Големина
  L
  S
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:13
  Дуксер FB7921-330
  Dostupno odmah
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  7.032 MKD
  Заштеда 20%
  8.790 MKD
  Големина
  2XL
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:13
  Дуксер FB7921-063
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  8.790 MKD
  Големина
  2XL

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики FJ4160-002
  8.790 MKD
  Големина
  10
  10.5
  11
  12
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Патики FJ4146-102
  8.090 MKD
  Големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  12.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FJ4192-001
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  glas
  1
  8.790 MKD
  Големина
  10
  10.5
  11
  12
  6
  6.5
  7
  8
  8.5
  9
  9.5