на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Патики Jordan 6 Rings
Nike Патики Jordan 6 Rings
Nike Патики Jordan 6 Rings
Nike Патики Jordan 6 Rings
Nike Патики Jordan 6 Rings
Nike Патики Jordan 6 Rings
Nike Патики Jordan 6 Rings
Nike Патики Jordan 6 Rings
Nike Патики Jordan 6 Rings
Nike Патики Jordan 6 Rings
Nike

Nike Патики Jordan 6 Rings

Код на производ: 322992-142
12.690 MKD
12.690 MKD
10.152 MKD
Заштеда: 2.538 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 41
 • 42
 • 42.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Прославете ја легендарната кариера на Џордан со машките кошаркарски патики Nike Jordan 6 Rings. Вградувајќи ги клучните карактеристики на секоја патика што се носи за време на серијата Шампионати, се одликува со врвни детали и лесна амортизација на Zoom Air со низок профил, што нуди чувство на одзив под нозете. Единицата Zoom Air во петицата и предната страна обезбедува мала тежина и одлично амортизирање. Горниот дел изработен од природна и синтетичка кожа и текстил обезбедува удобност и издржливост. Средниот ѓон од пена обезбедува стабилност и лесно амортизирање, додека гумениот надворешен ѓон обезбедува издржливост и влечење. Спецификација:

 • Длабок профил
 • Врвки
 • Горниот дел од природна, синтетичка кожа и текстил
 • Zoom Air единица за воздух во петицата и предната страна
 • Среден ѓон од пена
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Пол За мажи
  Бренд Nike
  Возраст За возрасни
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Дуксер FB7290-281
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.823 MKD
  Заштеда 30%
  6.890 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:13
  Дуксер FB7921-064
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  7.281 MKD
  Заштеда 10%
  8.090 MKD
  Големина
  2XL
  L
  M
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер DM6474-063
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  8.890 MKD
  Големина
  2XL
  L
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер FN5326-133
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.007 MKD
  Заштеда 15%
  5.890 MKD
  Големина
  2XL
  L
  M
  XL

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики FJ4160-002
  8.790 MKD
  Големина
  10
  10.5
  11
  12
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Патики FJ4146-102
  8.090 MKD
  Големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  12.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FJ4192-001
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  glas
  1
  8.790 MKD
  Големина
  10
  10.5
  11
  12
  6
  6.5
  7
  8
  8.5
  9
  9.5