на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Опрема

по страна

Summer special offer

Filtriraj
Ресетирајте ги филтрите
Пол
Возраст
Бренд
Боја
Големина
колекција
Цена
za-tinejdzeri
za-bebe
листа: Summer special offer
8 производи
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Капа 60222359
1.043 MKD
Заштеда 30%
1.490 MKD
Големина
CHLD
YTH
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Капа 60222358
1.043 MKD
Заштеда 30%
1.490 MKD
Големина
CHLD
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Kачкет 60435033
1.192 MKD
Заштеда 20%
1.490 MKD
Големина
YTH
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Kачкет 60435032
1.192 MKD
Заштеда 20%
1.490 MKD
Големина
CHLD
YTH
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Kачкет 9A0724-023
763 MKD
Заштеда 30%
1.090 MKD
Големина
ONE SIZE
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Kачкет 10877284
1.192 MKD
Заштеда 20%
1.490 MKD
Големина
CHLD
YTH
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Чорапи NJ0662-AG0
534 MKD
Заштеда 40%
890 MKD
Големина
12-24
6-12
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Чорапи NN1057-A9Y
534 MKD
Заштеда 40%
890 MKD
Големина
12-24
Pročitajte

Не се зборува без причина дека вистинските аксесоари може да ја издигнат секоја комбинација на облека на уште повисоко ниво. Затоа треба да бидат внимателно избрани, бидејќи една грешка може да значи тотален моден неуспех. Ова, сепак, не важи за додатоците што се наоѓаат на Buzz Online Shop бидејќи едноставно нема промашувања со нив!

Избрани така што секој клиент ќе може да најде додаток што му одговара совршено, машките додатоци, женските модни детали, но и опремата што е достапна за секого, брзо ќе „се најде под вашата кожа“ за да не се разделите од нив. Snapback качкетите се секако детаљ со кој нема неуспеси во скоро секоја street style комбинација, додека интересните шарени чорапи се и повеќе од интересен додаток ако се носат со соодветни патики и гардероба. Snapback качкетите исто така можат феноменално да ја надополнат вашата комбинација на облека, па затоа изберете ги со посебна грижа.

Ако не знаете која комбинација на облека е совршена за вас, како и кои модни додатоци да ги изберете од нашата понуда, „копирајте“ од познатите личности и модни блогери. При изборот на модни детали, ви е дозволено да бидете „големи деца“ и да си играте. Во исто време, не заборавајте дека сите додатоци од понудата на Buzz се носат со голема самодоверба, во варијанти кои само дополнително ќе ја потенцираат нивната, но и вашата стилска моќ.