на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот


Погледни ги моделите на познатите брендови: Nike, adidas, Reebok, Puma, New Balance и други, бидејќи оваа сезона ти овозможуваат да се истакнеш каде и да одиш.


Внимателно ги издвоивме понудите за секој стил од брендовите на кои нема да можеш да ѝм одолееш.


Понудата на новата колекција за момчиња и девојчиња во нашиот online shop никогаш не била поинтересна.

БРЕНДОВИ