на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Производи
по страна

NEW

NEW

Погледни ги најновите светски модели во BUZZ, одбери го твојот омилен модел и биди вистински trendsetter.

Filtriraj
Ресетирајте ги филтрите
Пол
Возраст
Бренд
Боја
Материјал/технологија
Големина
колекција
Цена
листа: NEW
159 производи

NEW

Погледни ги најновите светски модели во BUZZ, одбери го твојот омилен модел и биди вистински trendsetter.

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики FQ8714-001
8.790 MKD
Големина
10
10.5
11
11.5
12
12.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики FQ8714-002
8.790 MKD
Големина
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 1203A539-121
7.990 MKD
Големина
10
10.5
11
11.5
12
7
7.5
8
8.5
9
9.5