на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Опрема

по страна

Summer special offer

Filtriraj
Ресетирајте ги филтрите
Пол
Возраст
Бренд
Боја
Материјал/технологија
Големина
колекција
Цена
za-mazi
unisex
za-vozrasni
листа: Summer special offer
233 производи
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Украс 10013040
872 MKD
Заштеда 20%
1.090 MKD
Големина
NS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Украс 10012975
232 MKD
Заштеда 20%
290 MKD
Големина
NS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Украс 10012446
312 MKD
Заштеда 20%
390 MKD
Големина
NS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Украс 10012640
232 MKD
Заштеда 20%
290 MKD
Големина
NS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Украс 10012344
232 MKD
Заштеда 20%
290 MKD
Големина
NS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Украс 10013018
232 MKD
Заштеда 20%
290 MKD
Големина
NS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Украс 10013041
872 MKD
Заштеда 20%
1.090 MKD
Големина
NS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Украс 10007218
312 MKD
Заштеда 20%
390 MKD
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Капа 105-0128-BLK
2.513 MKD
Заштеда 30%
3.590 MKD
Големина
L/XL
S/M
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Капа VN0A7UENBLK
1.463 MKD
Заштеда 30%
2.090 MKD
Големина
ONE SIZE
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Капа NP0A4GAZ0411
1.743 MKD
Заштеда 30%
2.490 MKD
Големина
OS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Капа IB9194
1.111 MKD
Заштеда 30%
1.588 MKD
Големина
OSFM
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Капа 60285236
1.254 MKD
Заштеда 40%
2.090 MKD
Големина
S
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Капа 101-1108-RED
1.992 MKD
Заштеда 20%
2.490 MKD
Големина
ONE SIZE
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Капа NP0A4GKBRR91
1.545 MKD
Заштеда 50%
3.090 MKD
Големина
OS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Капа 105-0206-BLK
1.794 MKD
Заштеда 40%
2.990 MKD
Големина
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Капа FN4672-010
1.145 MKD
Заштеда 50%
2.290 MKD
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Капа FB5385-010
1.832 MKD
Заштеда 20%
2.290 MKD
Големина
M
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Капа DV3165-258
1.912 MKD
Заштеда 20%
2.390 MKD
Големина
L/XL
M/L
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Капа DC3687-010
1.603 MKD
Заштеда 30%
2.290 MKD
Големина
M/L
S/M
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Капа CK5324-010
Prosecna ocena:
glas
1
1.253 MKD
Заштеда 30%
1.790 MKD
Големина
M/L
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
1.350 MKD
Заштеда 20%
1.688 MKD
Големина
L/XL
Pročitajte

Не се зборува без причина дека вистинските аксесоари може да ја издигнат секоја комбинација на облека на уште повисоко ниво. Затоа треба да бидат внимателно избрани, бидејќи една грешка може да значи тотален моден неуспех. Ова, сепак, не важи за додатоците што се наоѓаат на Buzz Online Shop бидејќи едноставно нема промашувања со нив!

Избрани така што секој клиент ќе може да најде додаток што му одговара совршено, машките додатоци, женските модни детали, но и опремата што е достапна за секого, брзо ќе „се најде под вашата кожа“ за да не се разделите од нив. Snapback качкетите се секако детаљ со кој нема неуспеси во скоро секоја street style комбинација, додека интересните шарени чорапи се и повеќе од интересен додаток ако се носат со соодветни патики и гардероба. Snapback качкетите исто така можат феноменално да ја надополнат вашата комбинација на облека, па затоа изберете ги со посебна грижа.

Ако не знаете која комбинација на облека е совршена за вас, како и кои модни додатоци да ги изберете од нашата понуда, „копирајте“ од познатите личности и модни блогери. При изборот на модни детали, ви е дозволено да бидете „големи деца“ и да си играте. Во исто време, не заборавајте дека сите додатоци од понудата на Buzz се носат со голема самодоверба, во варијанти кои само дополнително ќе ја потенцираат нивната, но и вашата стилска моќ.