на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Чорапи TRE CRW CUSH3PP
adidas

adidas Чорапи TRE CRW CUSH3PP

Код на производ: IJ5616
Šifra proizvođača: HEJ17
888 MKD
888 MKD
799 MKD
Заштеда: 89 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 43-45
  • 40-42
  • 46-48
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Чорапи
Пол Unisex
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Колекција Originals
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:7
Патики IF1584
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.910 MKD
Заштеда 20%
7.388 MKD
Големина
10
10-
11
11-
7
7-
8
8-
9
9-

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Чорапи IT1526
1.339 MKD
Заштеда 10%
1.488 MKD
Големина
L
M
S
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Чорапи IJ0734
799 MKD
Заштеда 10%
888 MKD
Големина
L
M
S
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Чорапи M556D17OGG-GRP
801 MKD
Заштеда 10%
890 MKD
Големина
L
M
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Чорапи A556A24TRO-HON
981 MKD
Заштеда 10%
1.090 MKD
Големина
L
M
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Чорапи A545A24SPI-BLW
981 MKD
Заштеда 10%
1.090 MKD
Големина
L
M
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Чорапи A545A24MRO-CVS
1.071 MKD
Заштеда 10%
1.190 MKD
Големина
L
M