на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Kачкет Sportswear
Nike Kачкет Sportswear
Nike Kачкет Sportswear
Nike Kачкет Sportswear
Nike Kачкет Sportswear
Nike Kачкет Sportswear
Nike

Nike Kачкет Sportswear

Код на производ: DV3165-010
2.390 MKD
2.390 MKD
1.912 MKD
Заштеда: 478 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
 • L/XL L/XL
 • M/L M/L
Количина: 1 КОМ
2
1
Зачувај

Nike Sportswear е lifestyle, унисекс шешир за возрасни. Овој шешир е со две лица, од кои едната страна е мека и изработена од фротир, додека другата е мазна и изработена од водоотпорен материјал. Со овој шешир, ниту дождот, ниту студеното време не можат да ве изненадат, бидејќи ќе бидете подготвени за сите временски услови. Покрај функционалноста, ниту овој пат не е изоставен одличниот стил.
Спецификација:

 • Унисекс шешир со две лица
 • Водоотпорен материјал
 • Рачно перење
 • Состав: 83% полиестер, 17% акрилик

 • карактеристики вредност
  Категорија Kачкет
  Пол Унисекс
  Возраст За возрасни
  Бренд Nike
  Боја Црна
  ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
  УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Чорапи DX5089-102
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  952 MKD
  Заштеда 20%
  1.190 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Чорапи SX4926-101
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  990 MKD
  Големина
  L
  M
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Чорапи FQ1355-909
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.390 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Чорапи SX4705-001
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  690 MKD
  Големина
  S

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Kачкет H46980
  870 MKD
  Заштеда 20%
  1.088 MKD
  Големина
  OSFM
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Kачкет FD5185-349
  1.890 MKD
  Големина
  M/L
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Kачкет 943092-010
  1.112 MKD
  Заштеда 20%
  1.390 MKD