на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Текстил

по страна

Summer special offer

Filtriraj
Ресетирајте ги филтрите
Пол
Возраст
Бренд
Боја
Материјал/технологија
Големина
колекција
Цена
za-mazi
unisex
za-vozrasni
листа: Summer special offer
451 производи
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица BZA241M801-06
1.183 MKD
Заштеда 30%
1.690 MKD
Големина
2XL
L
M
S
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица E4-600-1-237
1.043 MKD
Заштеда 30%
1.490 MKD
Големина
2XL
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
1.670 MKD
Заштеда 20%
2.088 MKD
Големина
L
M
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Маица DO7392-247
Prosecna ocena:
glas
1
1.614 MKD
Заштеда 40%
2.690 MKD
Големина
M
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Шорц DX0502-010
2.552 MKD
Заштеда 20%
3.190 MKD
Големина
L
M
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
1.670 MKD
Заштеда 20%
2.088 MKD
Големина
2XL
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица BZA241M802-05
1.183 MKD
Заштеда 30%
1.690 MKD
Големина
L
M
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Шорц IM9420
2.470 MKD
Заштеда 20%
3.088 MKD
Големина
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица VN000GGGYB2
1.463 MKD
Заштеда 30%
2.090 MKD
Големина
2XL
M
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
1.750 MKD
Заштеда 20%
2.188 MKD
Големина
2XL
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:6
Шорц FB8171-222
4.072 MKD
Заштеда 20%
5.090 MKD
Големина
2XL
L
M
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
1.750 MKD
Заштеда 20%
2.188 MKD
Големина
2XL
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица E4-615-1-145
1.743 MKD
Заштеда 30%
2.490 MKD
Големина
2XL
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица BZA241U802-01
1.183 MKD
Заштеда 30%
1.690 MKD
Големина
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица BZA241U802-10
1.183 MKD
Заштеда 30%
1.690 MKD
Големина
2XL
L
M
S
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица BZA241U801-10
1.183 MKD
Заштеда 30%
1.690 MKD
Големина
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица BZA241U801-81
1.183 MKD
Заштеда 30%
1.690 MKD
Големина
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица BZA231U806-10
1.590 MKD
Големина
2XL
L
M
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица BZA231U806-61
Prosecna ocena:
glasa
2
795 MKD
Заштеда 50%
1.590 MKD
Големина
L
M
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица DZ3279-010
1.592 MKD
Заштеда 20%
1.990 MKD
Големина
2XL
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица DZ3279-100
1.592 MKD
Заштеда 20%
1.990 MKD
Големина
L
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица BZA231U804-51
795 MKD
Заштеда 50%
1.590 MKD
Големина
2XL
L
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица UT31551-BK
1.494 MKD
Заштеда 40%
2.490 MKD
Големина
U1
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица BZA241M803-6U
1.183 MKD
Заштеда 30%
1.690 MKD
Големина
2XL
M
Pročitajte

Ќе се согласите дека квалитетната и урбана гардероба не е секогаш лесна, особено кога зборуваме за street style  варијанти. Треба да биде доволно кул за да ве остави без здив секогаш кога ќе ја облечете, но и да биде потполно оригинална за да ве одвои од толпата. Машка облека и женската облека која целосно одговара на описите што ги дадовме е дел од понудата на понудата на Buzz.

Дуксерите нема да ги остават рамнодушни и најпознатите светски инфлуенсери, но и маиците кои се впечатливи, квалитетни и прават да се чувствувате одлично, а шорцевите кои се олицетворение на одличниот вкус и стил, а се дел од понудата на Buzz, дефинитивно се меѓу облеките што можете да ги носете од сезона во сезона. Создадете совршена комбинација на облека со потписите на брендовите Nike, adidas или Buzz и ќе добиете стајлинг што нема да се заборави.

Не пропуштајте да ги погледнете и патиките кои се олицетворение на вистинска sneaker култура! Моделите на adidas Stan Smith ќе му дадат посебен печат на секоја ваша комбинација на street style, без оглед на тоа дали сте се определиле за деловна варијанта, спортски стил со доза на елеганција или casual варијанта. И патиките Nike Air Max Zero  се многу кул. Тие се лесни за комбинирање и достапни во неколку различни бои, па затоа ќе ви помогнат, комбинирајќи ги со други парчиња облека, да поставите нови модни правила.