на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Дуксер Adicolor Classics
adidas Дуксер Adicolor Classics
adidas Дуксер Adicolor Classics
adidas Дуксер Adicolor Classics
adidas Дуксер Adicolor Classics
adidas Дуксер Adicolor Classics
adidas Дуксер Adicolor Classics
adidas Дуксер Adicolor Classics
adidas

adidas Дуксер Adicolor Classics

Код на производ: IM2088
Šifra proizvođača: EEP91
4.588 MKD
4.588 MKD
3.212 MKD
Заштеда: 1.376 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 2XL
  • L
  • M
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Дуксер
Пол За мажи
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Колекција Originals
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.844 MKD
Заштеда 50%
3.688 MKD
Големина
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики FZ5741
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
8.588 MKD
Големина
10
10-
11
7-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:7
Патики EG4959
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.990 MKD
Заштеда 20%
7.488 MKD
Големина
8-
9
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики IF3931
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
7.388 MKD
Големина
10-
11
7-
8
9-
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики FX5501
Dostupno odmah
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.430 MKD
Заштеда 20%
6.788 MKD
Големина
10
10-
11
8
8-
9
9-

слични производи