на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Дуксер Contempo
adidas Дуксер Contempo
adidas Дуксер Contempo
adidas Дуксер Contempo
adidas Дуксер Contempo
adidas Дуксер Contempo
adidas Дуксер Contempo
adidas Дуксер Contempo
adidas

adidas Дуксер Contempo

Код на производ: IM2118
Šifra proizvođača: ZK347
5.188 MKD
5.188 MKD
3.632 MKD
Заштеда: 1.556 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • L
  • XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Дуксер
Пол За мажи
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Колекција Originals
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики IG3770
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
7.988 MKD
Големина
10-
7-
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики GX3373
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.427 MKD
Заштеда 35%
9.888 MKD
Големина
10
10-
11
7
8
8-
9
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики IF8831
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
7.388 MKD
Големина
10-
7
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики HP5500
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.412 MKD
Заштеда 35%
6.788 MKD
Големина
10-
11
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики FX5502
Dostupno odmah
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.166 MKD
Заштеда 25%
6.888 MKD
Големина
10
10-
11
11-
7-
8
8-
9
9-

слични производи